Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Syasztok! Fogyóba keztem este...

Syasztok! Fogyóba keztem este 6 után nem eszek minden este vagy délután tornázok! Szerintetek sikerül majd leadnom?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez így kevés infó. Ha 6 ig meg olyanokat eszel akkor nem fogsz fogyni hiába nem eszel utána. A másik meg az, hogy hülyeség ez a 6 után nem eszek dolog. 2 óránként enni kell kis adagot, egészségeset... ha csak egy gyümölcsöt is de lefekvésig el kell látni a szervezetet. Mennyit tornázol azt sem írtad?
2013. jan. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%

1. Válaszoló "sokszor keveset enni" koncepciója azért komolyabb átgondolást, és esetleg tudományos megközelítést igényelne, ehhez segítség itt:

[link]


Kérdező, normális dolgokat kell enni. Sya.

Leírnád miket eszel, és miket tartasz megfelelő, (emberi) fogyasztásra alkalmas ételnek?

2013. jan. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem 8-kor fekszel le, és marha hiányosak az ismereteid a diétázásról, étrendről. Nem tudjuk, hány kiló vagy, hány gramm proteint, szénhidrátot, zsírt eszel, vagy hogy hányszor étkezel egy nap, mit tornázol, stb. Amit írtál, az nem elég a fogyáshoz. És mi az, hogy syasztok? Ez annyira retardált.
2013. jan. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 poiu ***** válasza:
0%
A sya nem retardáld, a z és az y gyakran helyet cserél... Szerintem nem sikerül leadnod, ha így állsz hozzá.
2013. jan. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 qkker1 ***** válasza:

"A sya nem retardáld, a z és az y gyakran helyet cserél."


Az "i" meg hiányzik a billentyűzetről.

2019. ápr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!