Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez koplalasnak...

Szerintetek ez koplalasnak szamit? Vagy mi egyaltalan a koplalas?

Figyelt kérdés

A tegnapi napi menum abbol allt, hogy megettem egy tanyer huslevest, majd fott hust, illetve ettem egy debreceni kolbaszt.

Szombaton ket szelet kenyeret ettem(nem egyszerre persze) plusz 1 kiwit.

Ma ettem egy fel szelet pastetomos kenyeret paradicsommal, 1 narancsot, illeve meg fogok enni egy tanyer huslevest, illetve 1 szelet sajtos kenyeret.


2013. jan. 21. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen koplalsz, ráadásul amit meg eszel se ér sokat. Ha már ennyire keveset eszel legalább minőségit egyél. De ha így folytatod ne csodálkozz ha hullani kezd a hajad, törni a körmöd és vérezni az ínyed, izomgörcseid lesznek és állandó rossz kedved.

Egyél több zöldséget, párolt brokkoli (fél kg 250 forint) vagy kelkáposzta vagy sárgarépa, bármit ami egészséges.

És hagyd el a rengeteg kenyeret, 1 szelet kenyér kb 70 gramm majd 200 kcal és több mint 50 gramm szénhidrát. Tehát szombaton nem ettél semmit csak szénhidrátot, ami nem sok, de legalább hízlal is.

2013. jan. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Pont felere csokkentettem az etrendemet. Eddig se ettem sokat, csak tul sok edesseget ettem, illetve zsirosat, krumplit. Amugy kifelejtettem, de tegnap ettem sargarepat is, meg karalabet.

Amugy 2 hete fogyokurazom, es vilag eletemben tort a kormom, es hullott a hajam, de mostmar leallt a hajhullasaom...

2013. jan. 21. 12:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha neked így jó, szíved joga. De én elhagynám a kenyere is, helyette több zöldséget ennék, mondjuk eszek is.
2013. jan. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Nos, nem amiatt van hogy most jól eszel..

Kenyéren élsz, nyomokban húson és zöldségen.


Sajtos kenyér, pástétomos kenyér? Ez most vicc..


Addig eszel kevesebbet, amíg tönkre fogod tenni a testedet! Nem tudom ki mondta neked, hogy fele annyit egyél mint eddig, de vágd pofon nyugodtan az én nevemben legalább kétszer, a magad nevében meg .. hát, igazából te hallgattál rá, a saját hibád.


Nem elég, hogy az emberek a legócskább kajákat eszik, még ebből is elfelezik az adagot? És akkor mi lesz, még nagyobb tápanyaghiány, lelassul az anyagcsere, az emésztés, amíg egy már alig-alig gyógyítható állapotba kerül a szervezet? Igen, lehet ezt is választani, de minek? Jó érzés keveset enni? Vannak akik élvezik a fájdalmat amúgy, de biztos hogy jó így?


Nincs olyan hogy egy tányér húsleves + kenyér. A húslevesben elvileg van zöldség, hús, ezekkel kell jóllakni nem kenyérrel.

2013. jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megmondom neked őszintén én is koplalok, de nem szándékosan és nem is érzem, hogy koplalnék, reggelire gyümölcsös zabkását eszek 50 gramm zabpehelyből és 1 dl tejből + 1 dl vízből. Majd dél fele eszek egy szelet húst (120 gramm, általában csirke) párolt zöldséggel, brokkoli vagy karfiol vagy gyökér zöldségek. Vagy eszek egy kisebb tányér főzeléket, mint pl ma kelkáposzta főzelék liszt mentesen. Délután eszek halat, ma pl citromos sült hekk filét fogok, saláta ágyon, esetleg retekkel. Délelőtt szokok enni egy kevés gyümölcsöt is. Ez kb 700 kcal, de mit tehetek? Ha ezek felül ennék még, akkor max gabonát tudnék, az meg tömény szénhidrát, mint a kenyér. Inkább nem.
2013. jan. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

A reggeli zab is az.


Miért nem esztek zsiradékon párolt zöldségeket?

2013. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Off leszek, de már nem bírom ki, basszuskulcs nem lehet állandóan párolt zöldséget és kolbászt, meg jó zsíros füstölt sonkát enni. Én ezt nem bírnám nem is csinálom. Reggelire nekem szénhidrát kell, és a zabkása kiváló. 50 gramm, 5 dkg zab, szinte semmi, de nekem szükségem van rá. Magasan tartja a vérnyomásom.
2013. jan. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha valakinek egészségügyi problémái vannak, és ez zabfogyasztást kíván, akkor célszerű az alap problémát megszüntetni.


A gabonafogyasztásnak ugyan vannak káros hatásai, a magasvérnyomásbetegség kialakulásában is megvan a szerepe.. na de hogy az segít magasan tartani a vérnyomást, ilyen megfogalmazással még nem találkoztam.


-

Rengeteg étel van, amire egy csomó embernek 'szüksége' van. Édességekre, gyorséttermi ízfokozós kajákra, tejtermékekre. Mások dohányoznak, alkohollal élnek, egyéb drogokkal.. Magánügy, ebbe nem akartam beleszólni.

2013. jan. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!