Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy magyarázzam ki magam?

Hogy magyarázzam ki magam?

Figyelt kérdés

A szüleim rájöttek, hogy bulémiás vagyok. Mit tegyek, hogy magyarázzam meg nekik? Amúgy is nagyon aggódnak miattam. Fogalmam sincs, hogy beszéljem ki magam. Félek, hogy ezek után még inkább ellenőrizni fogják mit is mennyit eszek, viszont ducin nem vagyok megelégedve önmagammal. Odafigyelek arra hogy sokszor egyek keveset, de ha többet ettem mint szeretem volna akkor úgy érzem muszáj.

Kérlek segítsetek! Tanácstalan vagyok.



2013. jan. 22. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát leginkább keressetek egy értelmes, segíteni akaró dokit, mert magadtól szinte biztos, hogy nem fogsz tudni kimászni belőle, sőt...!
2013. jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A bulimia nem megoldás a problémádra a szüleid meg joggal aggódnak. Nézd meg a valaha kövér voltam sorozatot ők se bulimiásak se anorexiások mégis 40 kilókat adnak le. Fel kéne keresned egy szpichológust mert nem hiszem hogy csak úgy elfogadnád hogy amit teszel nem tesz jót az egészségednek és a szervezetednek de gondolom még nem kezdett hullani a hajad és kiesni pár fogad. Ha annyira rettegsz a kilóktól inkább kérj a szüleidtől fittnes, zumba vagy úszó bérletet, a kalóriákat ledolgozni akard és ne csak úgy kidobni a szervezetedből mert az nem használ.
2013. jan. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

MIndenképpen keressetek fel orvost!

A szüleid csak jót akarnak neked!


Én is táplálkozászavaros voltam, meg is lettek a következményei (a mensim felborult, az egész testem tiszta szőrös, az arcomat is beleértve).

Ha tudnám, visszacsinálnám az egészet. Inkább lennék dundi, mint ahogyan most vagyok!

Te legyél okosabb és addig fejezd be az önpusztítást, amíg nem késő!


Én anno nem tudtam, milyen következményei lehetnek ennek az egésznek, de ha tudtam volna, tuti ésszel diétáztam volna.

Tudom milyen érzés, amikor csakis az alakodra és a kajákra koncentrálsz...


Inkább mozogj sokat és ne egyél cukros dolgokat! De a hánytatással csak magadat teszed tönkre...

2013. jan. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki, hogy a szüleid időben észrevették, így nem egyedül kell megbirkóznod ezzel a komoly problémával. Amint mások is írták: irány az orvos!
2013. febr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem ártana megértetni a szülőkkel azt is, hogyha nem megértőek veled az étkezésedre nézve, akkor az csak súlyosbít a helyzeteden.

Amúgy hogyan magyarázd ki magad: sehogy. Remélhetőleg a szüleid megértőek és kellően okosak ahhoz, hogy felnőttként kezeljék ezt a szituációt és arra törekedjenek, hogy segítsenek neked, nem pedig arra, hogy még inkább ellened dolgozzanak.

2013. febr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! Rettentően hálás vagyok értük!:)
2013. febr. 26. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!