Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le tudok fogyni akkor, ha...

Le tudok fogyni akkor, ha feleannyit eszem mint általába és este tornázok kb 10 percet?

Figyelt kérdés
Nem eszek édességet és nem eszek cukrot sem.Csak amennyit néhány étel megkövetel.Tésztát sem gyakran eszem csak nagyon ritkán.Szóval nem eszek szénhidrátot ,sem kenyeret sem ilyeneket.Max 1 fél szendvics iskolába zsemléből.Mindennap 10 percet tornázok ami elég kemény.
2013. jan. 23. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
10 perc torna kb a bemelegítés. Ez így nagyon kevés lesz. Minimum 1 órát kéne tornáznod de az is csak akkor használ ha izzadsz közben.
2013. jan. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Amúgy meg torna nélkül is lehet fogyni h fele annyit eszek mint általában?
2013. jan. 23. 19:26
 3/8 anonim ***** válasza:

10 perc torna valóban csak a bemelegítésre (izmok nyújtása) elég. A zsírégetés kb 30 perc kardióedzés után indul be. Viszont bemelegítés nélkül ne végezz "kemény" (ahogy te fogalmaztál) gyakorlatokat.

Egyébként ha csökkented a kalóriabeviteled a mennyiség csökkentésével természetesen le fogsz fogyni.

2013. jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A torna főleg testformálásra való, attól önmagában nem fogysz. Tehát torna nélkül is fogyhatsz, de az egészségednek szüksége van testmozgásra is.
2013. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Akkor elég ha mondjuk Rubint Réka edzéseket végzek heti 3-4-szer?
2013. jan. 23. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig semennyit nem tornáztál akkor először kezdésnek jó lesz a 10 perc. Nem kell rögtön 1 órával kezdeni, hanem fokozatosan emelni.

Én már jártam úgy hogy mindenki azt mondta 1 óra kell stb.. megcsináltam utána meg nem volt kedvem, abba is hagytam.

Most diétás étrendem van és 10 perc tornával kezdtem . Már 30 percnél vagyok és hozzászoktam, van kedvem hozzá. Előbb utóbb majd csak összejön az az 1 óra.

2013. jan. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Amúgy meg akkor is fogok fogyni ha először csak 10 percet tornázok naponta?
2013. jan. 24. 17:46
 8/8 liljom ***** válasza:

Ha eddig nem több, mint kétszer annyit ettél, mint amire szükséged van, akkor igen :)

A fokozatosságot én is ajánlom.

2013. jan. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!