Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az update-es péksüti hányas...

Az update-es péksüti hányas kódú? És hogyhogy nem hízlal annyira? Mitől más, mint a többi péksüti?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

007-es kódú és azért más, mert Bond süti :D


a viccet félretéve azért más, mert minőségi teljes kiőrlésű gabonából készül

2009. szept. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Valószínüleg édesítőszerrel készül, cukor helyett.

A teljes kiőrlésű liszt lassabban emeli a vércukorszintet, lassabb a felszívódása, mivel több rostot tartalmaz.

Amúgy a kalóriatartalma ugyanannyi, mint a síma lisztnek.

Előnye, hogy nem leszel fél óra múlva újra éhes, mint a síma péksütitől. Hátránya, hogy drága.

Legjobb, ha semmilyen péksüteményt nem fogyasztassz.

Hidd el, hogy semmi szüksége nincs rá a szervezetednek.

Mivel nem tartalmaz fehérjét, ígyis túl gyorsan szívódik fel.

Ja és a szénhidrát nem eszenciális tápanyag, magában nincs értelme fogyasztani.

2009. szept. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De tényleg nem hízlal annyira?
2009. szept. 3. 10:36
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Jaj, jaj, itt valami félreértés van!!! A Norbi liszt, nem egyenlő a teljeskiörlésű liszttel!!!! EZ NAGYON FONTOS!!!


Ez, ahogyan Ő szokta mondani, egy csodaliszt. Nem tudom pontosan hogyan készül, és miből, nyilván ezt nem is akarja hogy kitudódjon. Az alapkeveréke a lisztnek 98%-ban csökkentett szénhidráttartalmú, ám ebben a formájában nem tudják forgalmazni, mert rossz az íze. Nem tudom Neked megmondani így hány százalékkal csökkentett amit árul, de ez is van minimum 50%. Plusz, nagyon sokszor több a rosttartalma, ami ugye nagyon fontos az emésztésnek. Ezen fölűl nem tartalmaznak cukrot.


Tehát, a Norbi sütik egyes kódúak. Este is megeheted, de persze mértékkel. És mégegyszer: a Norbi cuccok NEM teljeskiörlésű lisztből készülnek!!! Ha jól tudom, amúgy, akkor Ő a teljes kiörlésű cuccokat 2-esnek veszi.

2009. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!!!

Amúgy nekem nagyon ízlenek a Norbis péksütik!

2009. szept. 3. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!