Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így menni fog? Mikor fog...

Ez így menni fog? Mikor fog látszódni az eredmény?

Figyelt kérdés

10-15 kilótól kéne megszabadulnom, időhatárt nem szabtam magamnak. Étkezést a Norbi update szerint csinálom, reggel 2-es kódú kaját eszem, utána már csak 1-eseket. Próbálok naponta 5x kis adagokat enni. Minden nap mozgok, délelőtt 40 percet tornázom vagy Kickbox aerobicra, vagy Salsára. Délután sétálni viszem a lányom, az kb.1 óra. Este R. R. van 5 percedet csinálom, amennyit tudok. Sajnos csak így részletekben tudok tornázni a baba mellett. Napi 2-3 liter ásványvizet iszok.

Sikerülni fog elérni a célom?


2009. szept. 1. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
ha kitartó vagy, akkor tuti! Azt hogy mennyi idő alatt nehéz megmondani, mert függ az anyagcseréd gyorsaságától is, de a leírtak alapján szerintem 3-4 hónap alatt simán lefogyhatsz 15 kilót.
2009. szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ezeket betartod, simán.
2009. szept. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ezzel a módszerrel fogytam le! 3 hónap alatt 6 kilót adtam le, de ennél több nem is volt rajtam. Sok sikert!
2009. szept. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha kitartó vagy akkor tuti sikerülni fog!Sok sikert és KITARTÁS!!!
2010. jan. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!