Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy legyen hasonló alakom...

Hogy legyen hasonló alakom mint Kim Kardashiannek?

Figyelt kérdés

Az alap formám kb hasonló(a fenekem nem olyan)

de a széles csípő megvan.

Hogy emeljem ezt ki? Milyen gyakorlatokkal?

165 cm vagyok és 55-54 kg csak zsíros.


2013. jan. 29. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
alakformáló fehérneműk nélkül szétfolyna..
2013. jan. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igaza van az elsőnek a paparazzi strandos képeken elég boci szegény. de csinálj fenéktornát, youtubeon van egy csomó nagyon jó, válogass közülük
2013. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]



nagyjából ilyen az alakom csak mellben nem vagyok olyan "erős" mint ő

Köszi szépen a választ:)

2013. jan. 29. 17:38
 4/7 anonim ***** válasza:

A melled a plasztikai sebésztől, a feneke szerintem alapból nagy (genetika). Ha neked kisebb a feneked, akkor tudod alakítani megfelelő gyakorlatokkal (súllyal kitörés, guggolás például), szebb is lesz az izomtól, mint az övé mondjuk...

Egyébként nem tudok sok mindent írni, mert nekem ő nem tetszik, nem tudom mennyire kellene ilyen alakért küzdeni, mert nem látom, mi benne a szép (mondjuk a haján kívül :D), de mindegy...

2013. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ugy nez ki mint egy terhes.vagy itt az?
2013. jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]



Nem tudom, én azért eléggé el tudnám fogadni ezt a boci testet...Mondjuk az a fehér micsoda tényleg fura rajta.

2013. jan. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt általad linkelt kép ps, javaslom, nézz róla olyan nyers képet, amin látszik a hasa...
2013. jan. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!