Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így le tudok...

Szerintetek így le tudok fogyni 4 és fél hónap alatt?

Figyelt kérdés
Reggelire egy szendvicset eszek, ebédre egy normál adagot, vacsorára meg szintén egy szendvics vagy valami gyümölcs. És most fogok elkezdeni futni, meg tornázni. És kb 7 kilót szeretnék leadni.

2013. jan. 29. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
ne egyél kenyeret!!! egyél salátát, mellé halat, csirkemellet, túrót, sonkát.. ja és tésztát is felejtsd el.. max barna rizs..
2013. jan. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dieta ***** válasza:

Ha jól sejtem nem.Bár nem tudom mit takar a normál adag .

A lényeg a fogyókúra nem kel ,hogy diéta legyen .Egyél változatos kajákat csak kevesebbet. Az egyoldalú táplálkozás esetleg egészségi problémákhoz vezethet(diabetes,szív érrendszeri betegségek ,emésztési problémák). Ha csökkented az étel menyiségét és ahogy ígéred fokozni fogod a mozgást biztos lehetsz a sikerben.

2013. jan. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi. megfogadom a tanácsaitokat. :)
2013. jan. 29. 17:41
 4/5 anonim válasza:

Jaj a saláta!!!!!!

Elmesélem röviden egy siker élményemet.

tavaly télen 78 kg-ot nyomtam amit tartottam áprilisig.De úgy éreztem ,hogy ez nem mehet így tovább, lekel fogynom minimum 10 kg-ot!Az első hónapban ebédre csak salátát ettem és barna kiflit reggelire,hogy beinduljon a fogyás és persze mindennap 50-60 percet tornáztam is .Májusban ugyanúgy ettem mint fél évvel ezelőtt CSAK SPORTOLTAM és fogytam,fogytam és fogytam.SZÓVAL NEM A BARNARIZSEN MEG A SALÁTÁN VAN A HANGSÚLY HANEM AZON ,HOGY MOZOGJ,MOZOGJ,MOZOGJ!/de azért persze ne zabálj este 8kor zsíros kenyeret!!/hat után persze már nem szabad enni.Szeptemberre lefogytam 60 kg-ra!:) 18 kilót fogytam éhezés nélkül!:) Inkább szerintem csak a mennyiségre figyelj!Reggelizz normálisan,mert a reggeli fontos hidd el én is lefogytam te is lefogsz fogyni!Sok sikert:)

2013. jan. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok a fogyáshoz és köszi a válaszodat. :)
2013. jan. 31. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!