Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A csípőmből szeretnék fogyni,...

A csípőmből szeretnék fogyni, de hogyan? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Naponta sportolok, hisz mindennap van tesi órám. Tudom ez kevésnek tűnik de a tanárunk olyan tesit olyan órát tart nekünk mintha valami kiképzés lenne. (Bemelegítő ~20-25 kör futás, utána végig erősítünk). Már értem, hogy mért néz ki a legtöbb 11.,12.-es úgy mint egy terminátor :D. Igazából nem eszem sokat, mert valahogy sose vagyok éhes, kb azt eszem egy nap amit magammal viszek a suliba (valamilyen szendvics és 1db szoktam vinni). Azért izmosodni izmosodok, mert elég kemény lett a vádlim, karom és a hasam de sajnos az a hájréteg eltakarja, de a legjobban a csípőm zavar. Konkrétan olyan mint egy homokóra... Mit ajánlanátok, hogy lemenjen a csípőmből? Aerob? És ha esetleg segítenétek egy étrend összeállításában annak is nagyon örülnék és hálás lennék. Tudom, hogy nincs helyi fogyás még mielőtt valaki írja :)

Előre is köszönök minden értelmes választ :)

16F



2013. jan. 30. 23:26
 1/7 A kérdező kommentje:

Amit kihagytam hátha fontos:

185cm, 76kg

Ez elvileg nem sok a magasságomhoz de úgy látszik a csípőm ezt nem tudja :D

2013. jan. 30. 23:28
 2/7 A kérdező kommentje:
*Tudom ez kevésnek tűnik, de a tanárunk olyan órát tart nekünk mintha valami kiképzés lenne.
2013. jan. 30. 23:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha arra a kis husira gondolsz, ami pont a kezed alatt van, mikor csípőre teszed a kezed, arra van egy gyakorlat. Állj egyenesen, csípőn a kéz, és az egyik lábadat egyenesen emeld oldalra ("lendítsd ki" - de ne lendületből oldalra, mint az ingaóra a ingasúlyt) - csak az a lábad mozogjon, más ne. Ezt mondjuk csináld meg 8x, aztán ugyanezt a másik lábaddal. Az egészet ismételd meg még 2x.


Ha a fenék-comb kombót érted csípő alatt, arra szerintem ez a legjobb:

http://www.youtube.com/watch?v=UIjy-yKIPtg

Ugyanez a gyakorlat fent van Bíró Icával is, ha RR-t nem szereted.

2013. jan. 31. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Oké, most látom, hogy fiú vagy, kerestem neked egy fiút:

http://www.youtube.com/watch?v=fHKIDxa-4Sk


A lábemelést oldalra lehet csinálni fekve is :))

2013. jan. 31. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kicsit pontatlanul írtam: a karom és a vádlimon nincs felesleg egyedül a hasamon van egy kevés és ami zavar is az a csípőm, mert nekem valahogy ott gyűlik fel a felesleg.

Nagyon szépen köszönöm a válaszod, kipróbálom amit linkeltél :))

2013. jan. 31. 07:40
 6/7 anonim ***** válasza:

aerob edzést csinálj naponta 1h órát ami a suliban van az semmi.

Az aerob edzés ami monotonnak kell lennie nem megszakítva itt ott. Továbbá helyi zsirégetés nincsen. Ha a csipődre tornázol azzal nem a zsirt fogod veszteni hanem erősiteni fogod a csipőd

2013. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oldalt fekve akár 150 ismétlésig felviheted.
2013. febr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!