Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel le tudnék...

Ezzel a módszerrel le tudnék fogyni 20 nap alatt kb 3 centit a hasamból-csípőmből? Lennt!

Figyelt kérdés

Hetente 6* edzenék,az edzéstervem :

hétfő,szerda,péntek: 1 óra kardió edzés ( kardió gépeken,illetve spinning óra ..) majd ezek után 250 hasfelülés

kedd,csütörtök,szombat: 30perc kardió bevezetésként, és súlyzós edzés farizomra,kézre, 250 hasfelülés szintén.

A fogyáson kívűl feszesedni is szeretnék.

Heti 3* a kardió edzések előtt innék L-carnitint (többre sajnos nincs pénzem)


Az étkezésem így nézne ki:

R : kevés műzli,2 szelet teljes kiőrlésű toast kenyér sonkával ( mivel nincs lehetőségem délig enni,ezért reggelire többet ennék)

E : natúr csirke v pulykahús köret nélkül,1 pohár fehérjeturmix (vízzel,és nem tejjel)

U,V: ugyanaz mint az ebéd,hús, illetve edzés után szintén 1 pohár fehérjeturmix

Ez így megfelelő ha zsírból szeretnék fogyni és nem izomból?Min változtassak?

Ha az edzésemnek 6 óra után van vége,akkor is ehetek húst üresen fehérjeturmixszal ?

Valaki hozzáértő segítsen,muszáj megszabadulnom az úszógumitól addig!


2011. márc. 8. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:

1. a 250 felülés nem segít, de ha megnyugtat, csináld

2. inkább egyél 3 sz. kenyeret, mint cukros müzlit

3. egy fia zöldség nincs a menüdben, beteg akarsz lenni? rost, vitamin... kell!! reggelihez friss, ebédre, vacsira lehet párolt... ezek nem hízlalnak (krumpli, rizs és kukorica kerülendő)

4. hús mellé szerintem felesleges még a fehérjeturmix is, de ezt majd megmondják az edzők (én mindenesetre elgondolkoznék, mennyi műanyagot nyomok be)

5. nincs helyi fogyás

6. 3 cm ha jól tudom, másfél ruhaméret - 20 nap alatt szerintem lehetetlen... ráadásul ha koplalsz, akkor vissza is hízod


Min változtass? Legfőképpen a határidőn.

2011. márc. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát a hús mennyiség napi fél kiló,az elég kevés fehérjeforrás úgy olvastam,ezért innék hozzá 2 pohárral:)
2011. márc. 8. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!