Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nekem a táplálkozás úgymond...

Nekem a táplálkozás úgymond örömforrás. Hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Muszáj lenne változtatnom, mert így képtelen vagyok belekezdeni egy hosszútávú fogyókúrába.

Nagyon szeretek enni, főként akkor tömöm tele magam, amikor hazaérek az iskolából. Ilyenkor minden finomságból eszek, először rendes ebéd, ha az egyik kedvencem, két adag is, utána pedig egyebek: szendvics, ha nem vagyok még annyira tele, ha már elfogyott az ebéd, akkor 6 szendvicset is megeszek, utána sütik, kekszek. És ilyenkor utálom, ha beszélnek hozzám, vagy zavarnak, mert számomra ez a feltöltődés, a stressz levezetése, enélkül nem tudok tanulni.

Hogyan vátoztassak ezen. Napközben már nem szoktam ennyit enni, de délután tömöm magamat. :/ És ettől jócskán hízok, viszont kénytelen vagyok belekezdeni a fogyókúrába, mert nem érzek elég erőt hozzá...

20 kg-ot kéne fogynom. 171 cm, 75 kg vagyok.

16/L


2013. febr. 1. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:

"viszont kénytelen vagyok belekezdeni a fogyókúrába, mert nem érzek elég erőt hozzá...

20 kg-ot kéne fogynom. 171 cm, 75 kg vagyok.

16/L"


Ha képtelen vagy akkor mi a baj? Miért muszáj? Börtönbe kerülsz ha nem fogysz? Kinek csinálod?


Sok kérdőjelre a válasz hogy ezzel a hozzáállással fogadd el azt hogy túlsúlyos maradsz, sőt még jobban fogsz hízni.

A döntés és az elhatározás csak rajtad múlik, nem máson, a te érdeked nem a másoké, mások lesz*rják hogy te neked így jó vagy rossz-e, maximum csúfolnak.

2013. febr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ezen csak a saját akaratoddal tudsz változtatni . Nehéz,de jól érzed magad így a bőrödben ? Ha igen,akkor nem kell változtatnod semmin....
2013. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ajánlom az Önhipnózis-diéta könyvet.

Ebben azt próbálják először kitalálni, hogy miért az evés számodra az örömforrás.

Kicsi korodban mindig aggódtak a szüleid, ha nem eszel, beteg leszel? Vagy ha jó voltál mindig csokit kaptál? Vagy mi az oka? Ha megvan, akkor meg lehet próbálni legyőzni, bár sajnos nem mindenkinek sikerül.

2013. febr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy ezt mondom, de szerintem nem te vagy az egyetlen ember akinek az evés örömet okoz, különben nem lenne ennyi elhízott ember. Én is imádok enni, régen rengeteg csokit, chipset, sütit, sültkrumplit stb. ettem, de amikor már igencsak feljöttek rám a kilók úgy határoztam, hogy annak ellenére, hogy mennyire szeretem ezeket a "szemét" kajákat változtatok az étrendemen. Így is lett, azóta sem eszem ilyesmiket csak nagyon ritkán 1 kis darab süteményt. (pl. születésnapokon)

Ha te nem akarsz változtatni ezen, akkor mi nem tudunk mit csinálni veled. Ezt a döntést mindenkinek magának kell meghoznia. Hatalmas önfegyelem és akaraterő kell hozzá, amit mi nem tudunk adni neked.

2013. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

LAKJ JÓL normális ételekkel. És utána nem fogsz nasizni szendvicset stb..

Egyél zsíros ételt, húst zöldségekkel, és nem fogsz szemét kajákat kívánni.

2013. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj el pszichiáterhez
2021. jan. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!