Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok tovább?...

Miért nem fogyok tovább? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Négy hónappal ezelőtt munkahelyet váltottam, ülőmunka helyett most már talpalni kell, emellett elkezdtem kisebb adagokat enni és naponta tornázni. Első három hónap alatt tíz kilót fogytam, de az utóbbi hónapban egy deka se ment le, pedig mindent ugyanúgy folytatok. Az étrendemben annyit változtattam, hogy karácsony óta egyáltalán nem eszek édességet.

Valamit elrontottam? Még bőven van miből leadni, akkor miért nem fogyok? Min kéne változtatnom?

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. febr. 2. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
kiló centi kalória miket eszel???
2013. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 poiu ***** válasza:
Hát igen, több info kéne. Addig is, minél közelebb vagy az optimális súlyodhoz, annál nehezebb a fogyás.
2013. febr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
56 kg, 164 cm, kalóriát nem számolom pontosan, de odafigyelek, hogy nagyjából 1500 körül legyen, ne legyen több. Enni reggeli joghurtot szoktam, ebédre rizs és csirkemell vagy vegetáriánus főzelék (munkahelyen lévő konyhától függ), késő délután meg vagy pogácsát vagy gyümölcsöt puffasztott búzával.
2013. febr. 2. 14:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát nem sokat kellene leadni,ezért jobban kellene figyelni szerintem ez pl hasznos írás

[link]

2013. febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket! :) Hasznos cikk, és most már kezdem kapiskálni, hogy mit is kell tennem.
2013. febr. 2. 15:18
 6/7 anonim ***** válasza:
bizony bizony...és arra számíts hogy az utlosó 5 kiló a legnehezebb
2013. febr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 poiu ***** válasza:
Szerintem nem kell utolsó 5 kiló. Ha nem vagy megelégedve azzal, amit a tükörben látzs, akkor nem fogynod, hanem sportolnod kellene.
2013. febr. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!