Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok tovább?

Miért nem fogyok tovább?

Figyelt kérdés
173 cm 68kg. január óta nem eszem kenyeret,tésztát,cukros üditőket nem iszom,chips elvan felejtve,néha csoki,de megállt fogyás. 76 kg ról fogytam. napja járok konditerembe,azt vettem észre,minta combom egy picit vékonyabb lenne,anyu is azt vette észre,de fogyás nem megy. Mit tegyek ?
2012. aug. 10. 11:53
 1/3 A kérdező kommentje:
3 napja.
2012. aug. 10. 11:56
 2/3 Smartguy86 ***** válasza:
100%

3 napja edzel? Mert akkor ne csodálkozz. A puszta kalóriamegvonással nem lehet hosszú távon fenntartani a fogyás ütemét, mert a szervezet hozzászokik. Terhelés kell, rendszeres sport!


A súlyodat és a körméreteidet meg max. havonta érdemes méregetni (esetleg hetente, de az is csalóka lehet). Napról napra változik a súlyunk akár 1-2 kilót is, ebből még nem kell levonni semmit.

2012. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem eloszor is orulj annak amit elertel. Tartsd meg ezt az eletmodot egy eletre ha lehetseges, es apro dolgokkal segits be. Pl igyal gyumolcs zold, es gyogy-teakat, csereld le a cukrot mezre, vegyel jo minosegu kajakat. Mozogj, es pihentesd az izmaidat. Az utolso kilok mar lassabban mennek majd le. Inkabb a mereteidre koncentralj mostantol, hiszen a sulyod mar a normalis kategoriaba esik. Inkabb a tartos, de lassu eredmenyre koncentralj.
2012. aug. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!