Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészségesen táplálkozom? KB...

Egészségesen táplálkozom? KB mennyit fogyhatok ha így táplálkozom? Nem túl kevés ez?

Figyelt kérdés

Reggelire: 2 szelet sonka ,1 natur medve sajt és egy paradicsom

Tízoraira: 1 alma

ebédre: csirkemell,halak, főzelékek

uzsonna: joghurt

vacsora:joghurt


Sokan mondják hogy ez nagyon kevés. Igazuk van ?:S 52 kg vagyok!


2009. szept. 3. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
nagyon kevés. ha máskor nem is, de reggelire muszáj enned egy kis szénhidrátot, különben a nap felénél beájulsz. szóval a sonka paradicsom maci sajt + egy szelet barna kenyér v barna zsömle. ebédhez husi v hal mellé köretnek kell párolt zöldség v barna rizs, esetleg mindkettő. uzsira jó a joghurt, viszont vacsira inkább javasolnék valami salátát v kefírt zöldségekkel és egy szelet abonettel. 52 kg biztos, h nem sok. de hány cm magas vagy? na meg hány éves.
2009. szept. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez nagyon kevés! Egyél normálisan! Az 52 kg az egy 147 cm magas embernek normális, de még annak sem kövér! Szóval ha ekkora vagy, vagy több, akkor nemhogy ilyen szigorúan, de semennyire sem kéne fogyóznod! Nagyon sok bajod lehet a túl alacsony testsúlyból!
2009. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
156 cm vagyok és 15 éves.
2009. szept. 4. 07:08
 4/5 anonim ***** válasza:
ez rettentesen kevés.
2009. szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rettenetesen kevés. ( Bocs, elírtam)
2009. szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!