Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne hamarabb...

Hogyan lehetne hamarabb megszabadulni 5 kiló feleslegtől?

Figyelt kérdés
Gimnazista vagyok a suliba 3 óráig vagyok ott midennap szinte,sportolni nem járok. A suliba egésznap egy szenvics meg egy alma vagy narancsot eszek.mikor hazaérek akkor van időm enni második féléből eszek csak egy kicsit utána tanulás majd vacsira megint zöldségsaláta vagy gyümölcsök.Heti 3* általában 20-25percet futok,azután laza 20 percet még aerobikozom egy kicsit..de nem vettem észre hogy lemennek a kilók:/ ugyan annyi vagyok..mit csinálok rosszul? várom a válaszokat!:)18/lány)
2013. febr. 3. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Vágd le.
2013. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na ne viccelődjünk már!
2013. febr. 3. 21:16
 3/4 Szpirit válasza:
Ne várj csodát rövid idő alatt. Vannak gyors lefogyások de az elején akadnak mellékhatások ezért ezt nem ajánlom. (bár nekem bevált) Várjál és ha amit mondtál igaz és betetartod akkor lefogsz fogyni. Hajrá!!
2013. febr. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszike utolsó igyekszem továbbá is betartani:)
2013. febr. 4. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!