Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ha mekiben fogok...

Szerintetek ha mekiben fogok dolgozni, az kemény fizikai munkának számít? Lehet ettől a fajta munkától fogyásra számítani?

Figyelt kérdés
fogy

2013. febr. 3. 21:08
 1/8 Kígyómancs válasza:
100%
Nem. Kemény fizikai munka, ha egy bányában követ fejtesz csákánnyal. plusz, ha esetleg van olyan, hogy dolgozói kedvezmény, akkor könnyebben elcsábulhatsz egy-két bigmac-re.
2013. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
szerintem emberfüggő, bár ha ott étkezel akkor nem lesz fogyás, hiába van hajtás.
2013. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem szándékozom kihasználni a kedvezményeket,nem vagyok túlzottan oda a mekis kajáért! :) mindenki azt mondta, hogy mivel még nem nagyon dolgoztam, így megindulhat..egésznap állni stb.. :)
2013. febr. 3. 21:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán kemény, inkább csak sokat kell állni, az megterhelő.

Nehéz dolgok se nagyon vannak ahhoz képest, amit pl. egy bútorszállító csinál meg egy nap.

Szóval inkább fárasztó, mint kemény.

2013. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A mekiben dolgozás könnyű fizikai munka.


Nehéz fizikai munka a kovács, a bányász, a kubikos.....

2013. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

én dolgoztam mekiben, a blahán ahol MINDIG rengetegen voltak. állandó volt a sor a pénztárnál.. hihetetlen mennyi sok hülye van.


nem nehéz fizikai munka. állnod kell és pár métert megtenni a hambiért, krumpliért, kóláért stb. nem fogsz tőle fogyni és hízni se (mert nem ehetsz az ottani kajából, max ha 8 órában van akkor egy sajburgert és egy kis krumplit ami kb. semmi).

2013. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen így elsőre a sok állás jobban megindítja, velem is ez volt amikor 8 órán keresztül végeztem állómunkát szinte. 2 hónap alatt le is repült közel 10 kiló. Pedig nem ilyen helyen dolgoztam hanem olyanon ami inkább a sok jövés menésről szólt. De ez csak maximum 1-2 hónapig fog tartani, utána a szervezeted hozzáfog szokni a fizikai munkához és akkor ha továbbra is fogyni szeretnél akkor plusz mozgásokra lesz majd szükséged.
2013. febr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig munkanélküliként egész nap csak feküdtél otthon és unalmadban ettél, akkor elképzelhető, hogy lemegy pár kiló.

De ez tényleg attól függ, hogy mit csináltál előtte ebben az időszakban.

2013. febr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!