Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel lehet fogyni?

Ezzel lehet fogyni?

Figyelt kérdés

2 km-t sétálok naponta. Szeretnék fogyni 16-17 kilót, mert 160 cm-hez 77kg vagyok.

Egy olyan napomat írom le, amikor fél5ig vagyok suliban.

Reggel -Graham kenyérből- eszek két szendvicset.

Tíz óraira 2 abonett szendvics(rozsos abonettből).

Ebédre két-Graham kenyérből készült- szendvics.

Délután még egy szendvics, és miután 5-fél6 körül hazaérek, eszek két szelet abonettet.

A szendvicsekben sonka, sajt, vagy szárazfelvágott van.

Reggel sétálok 1km-t és délután is hazafelé.



2012. okt. 18. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
A sétálás az aztán nagyon átmozgatja a testet... még ha futnál akkor talán. Mert nem az számít hogy mit és me3nnyit eszel, hanem az hogy mennyit mozogsz mellette!
2012. okt. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Én is naponta 2 km-t sétálok, sőt gyalog megyek fel a 8. emeletre. Ezzel csak akkor lehet fogyni, ha éhezteted magad. Ez nem lehet komoly kérdés. Ha ezzel lehetne fogyni, akkor Norbi nem lenne milliárdos.
2012. okt. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez komoly? 1km az max 10 perc séta. Én is gyalog megyek mindenhova. Fuss, akkor fogyhatsz.
2012. okt. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ellentmondok az első háromnak:

a gyaloglás remek! Tökéletes a fogyáshoz.


Futni nem futhatok, kizárólag gyaloglással fogytam le. Erőltetett menetben dimbes-dombos földúton kétnaponta mentem 4 kilométert. Elégnek bizonyult.

Nagyon szépen lefogytam (12 kg), a lábam formás, izmos.


Az étrended viszont pocsék!

Túl sok a kenyér, még ha "graham" is.


Tanulmányozd ezt az oldalt:

[link]


sok olyan ételjavaslata van, amit magaddal vihetsz.

2012. okt. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem a sétával van bajunk, hanem azzal, hogy kb 2x10 perc. Azt pedig nekem ne mondja senki, hogy annyival le lehet fogyni.
2012. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mégse azt írtad neki, hogy "menj egyszerre többet, az talán ér valamit", hanem, hogy "fuss". ;)


Abban egyetértünk, hogy jobb lenne, ha legalább fél órát gyalogolna egyszerre. 10 perc alatt igazán bemelegedni se lehet.


DE ha eddig ezt a 2 km-t busszal vagy autóval tette meg, akkor már ez is haladás.

2012. okt. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

borzasztó egy étrend unalma, egyhangú semmi zöldség, gyümölcs

a suli nem lehet akadály én is suliba vagyok ma pl 4ig voltam bent mert 8 órám volt

amikor hazaérsz akkor kéne enned normális meleg főtt ételt, levest(zöldség, tojás, csirkeragu stb) és másodikat rizs/krumplit hús vagy hal, főzelék vagy akármilyen egytálétel pl zöldséges rizseshús ubival

suliban szendvics-sajt, sonka, főtt tojás, rántotta barnazsemlébe, körözött, sajtkrém, tonhalkrém, húskrém, magvas banakifli paradicsomos hallal, főtt rizs husival avgy hallal, cottage cheese rozs abonettel, banán, alma, körte, diákcsemege pár szem stb kefír vagy joghurt rozs abonettel,

2012. okt. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

szoktam vinni még almát. Amúgy, úgy vagyok most sétán, hogy tavaly kolis voltam, akkor 20métert sétáltam kb naponta, ha nem kellett semmit intézni...(koli és suli egymással szemben van)

Plusz ott van még két tesi a héten. És most szerzem épp meg az Insanity 60 napos edzésprogram DVD-it.

2012. okt. 19. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!