Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy nappal...

Miert van az, hogy nappal sokkal koverebbnek latom magamat, mig reggel tok vekonynak?

Figyelt kérdés

Szinte csak csirket es turot eszem, vizet iszom csak.ez masnap is igy van?

Egyebkent fogyozom, rengeteget mozgok.



2013. febr. 4. 16:56
 1/3 dieta ***** válasza:

Valószínűleg a ruha teszi.Bár nem írtad de gondolom reggel a fürdőszobatükör előtt látod magad vékonynak .Majd miután felöltöztél már nemigazán magadat látod hanem a rajtad lévő ruhát. Bár nincs a kérdésben mégis szeretném felhívni a figyelmedet ,a fogyózás nem szükségszerűen azonos az egészség rombolással.Az egészség amíg megvan nem vigyázunk rá,mikor sikerült tönkretenni mindent megadnánk hogy vissza szerezzük.

Nézd meg:

[link]

2013. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem az üres hasad miatt - de még csak nem is azért, mert laposabb. Nekem diéta közepén rendszeresen előfordul, hogy ezzel az "üresség-érzéssel" belenézek a tükörbe, hatalmas változást látok, tele vagyok optimizmussal, rájövök, hogy nem is kell olyan szigorúan venni a kajálást, aztán bedobok egy tábla csokit vagy eszek egy kiadós szendvicset. Mikor ilyenkor újra a tükör elé állok, valamiért azonnal észreveszem, hogy nem is vagyok olyan vékony és azért még van miből fogyni.
2014. febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Reggel még benned van az esti pia.

Nem csak a férfiaknál működik, hogy a sok sörtől megszépülnek a nők...

2016. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!