Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik szülés után vagytok, hol...

Akik szülés után vagytok, hol tartotok a kilók leadásával?

Figyelt kérdés

2013. febr. 4. 19:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Mióta megvannak a fiúk, már egyszer leadtam 13 kg-ot, és mostanra visszajött belőle 6. Ma megint elkezdtem, és most tovább fogok menni, remélem. Ha lesz elég akaraterőm.... nem jó egyedül csinálni...
2013. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
akkor most 6kgod van amit le kell adj? mennyi idősek a babók? szoptatod még őket? hány cm és kiló vagy most?
2013. febr. 4. 22:00
 3/28 anonim ***** válasza:
Hát, én elég csehül állok, másfél éves a fiam, és van még +10 rajtam, és akkor vagyok a terhesség előtti súlyomon. Mondjuk az elmúlt másfél évben nem nagyon foglalkoztam semmiféle diétával, nem néztem mit és mennyit eszem. Most január második hetében visszatértem a "régi" életmódomhoz, figylek a kajára és hetente 3x járok sportolni, olusz jó sokat sétálok a gyerekkel, ha tehetem. eddig -3 kiló, de ez pont az a 3, ami karácsonykor feljött. De nyárra már a régi leszek (vagy legalábbis megközelítőleg).
2013. febr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
9 hete szültem, +19 kg-ot híztam terhesség alatt. 68-ról indultam, most 70 vagyok. De nem 68-ra szeretnék visszafogyni,hanem 60-ra, úgyhogy szép kis út áll elöttem. Már megvontam magamtól a kenyeret, hetente kb 2szer eszem azt reggelire, édesség is heti kétszer, és még csak 0,5 kg-ot fogytam, szóval nehéz lesz. 15 napja kezdtem a vacsi,édesség és kenyér mentes napokat...
2013. febr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
Én 20 kg-t híztam terhesség alatt,10 hónapos volt a lányom mikor elkezdtem valamit magamért is tenni,16 hónap alatt lefogytam 27kg-t,de ebből 1kg visszajött ( sztem ennyi belefér ),szeretnék még vagy 15kg-t leadni,de nem rég teherbe estem,szóval csak reménykedek,hogy a második babával nem fogok sokat hízni és majd könnyebben le tudom adni!
2013. febr. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
az én fiam 3,5 hónapos. 171 cm vagyok és 60 kgról kezdtem a terhességet. +22vel mentem szülni, azaz 82 kgval. 75-el jöttem haza, most 67 vagyok. elvileg még 7 kgnak kell lemenjen, de eredetileg 58 a versenysúlyom, azt nagyon jó lenne elérni! szoptatok még így remélem ez továbbra is besegít a fogyásba!
2013. febr. 5. 11:18
 7/28 anonim ***** válasza:
Nálam 1,5 éves a gyerkőc. 19 kilót szedtem fel terhesség alatt. 93 kilóval mentem szülni. Jelenleg 73-75 kiló vagyok. Voltam 70 is, sajnos az ünnepek alatt nekem is visszajött 3 kiló a leadott 10-ből (többi felesleg víz volt). 2 hete nekiálltam megint fogyózni, a cél a 65 kg!
2013. febr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
akkor nyomjuk együtt? :-) itt be tudunk számolni ki hol tart!
2013. febr. 5. 15:54
 9/28 anonim válasza:
Én 60 kilóval kezdtem a terhességet,26 kg-t híztam. A 37. héten megindították a szülést,akkor voltam 86 kg. 3 hete született meg a kisfiam,most vagyok 70 kg. Szóval 37 hét alatt +26, utána 3 hét alatt -16
2013. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
Nekem 8 hos a kisfiam es miutan abbahagyta a szopast 5 honaposan kemenyen elkezdtem koplalni, mert nem ereztem jol magam. 14 kg plusz maradt rajtam szules utan a 18 pluszbol, es szerintem mostanara sulyomnal vagyok, max 2 kg plusz van rajtam, de a ruhaim mar rendesen allnak rajtam.
2013. febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!