Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok példát írni arra,...

Tudnátok példát írni arra, hogyan legyen meg zsírégetéshez a napi 6 étkezés, edzés és a fehérjeturmix (kardio edzés után)?

Figyelt kérdés

Az időpontok érdekelnek, nem az, hogy mit kell enni.

Kíváncsi vagyok, hogy ha mondjuk 18 órakor kezdek el egy kardio edzést 1-1,5 óra, akkor előtte mennyivel ne egyek már, fél órával edzés előtt megiszom az l-karnitint, aztán edzés, utána közvetlenül fehérjeturmix. Kopog a szemem az éhségtől, mert ugye azt szokták mondani, hogy edzés előtt 2 órával ne együnk, edzés után már ne együnk, ebben az esetben 16:00 kor volt az uccsó étkezés, de együnk 5-6-szor egy nap. Valaki legyen szíves megmagyarázni, hogy mégis hogyan??????


2013. febr. 4. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
24%

Én meg arra vagyok kíváncsi, hogy ha egy ember egy nap 8 órát alszik, 16 órát ébren van, ennyi idő alatt 6 étkezése van ami durván 2-3 óránként egy étkezés, akkor hogy termelődik elég emésztő enzimje, epéje egyik étkezéstől a másikig a megfelelő emésztéshez? Mert a tudomány mai állása szerint sehogyan.


A valóság az, hogy megint idióta tévutakon járunk, ami csak kellemetlenséget okoz és problémákat, értelme nem sok van de van miről beszélni, ugye mert enélkül már nem is lenne elég probléma.


Zsírégetés tudod hogy van? Lefekszel aludni, és azért nem halsz meg reggelig, mert a tested zsírból fedezi az energia igényét. Ez egész nap így van, amikor éppen nem végzünk intenzív mozgást, amely esetben belép a körbe az izmok glikogénraktárainak az ürítése. Illetve van még egy olyan, hogy valami igen elcse.szett táplálkozási szokás miatt nem leépítjük a zsírt, hanem fölöslegben felhalmozzuk, de hát nem tudom ki találta ki hogy édességeket kell enni :)

2013. febr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 poiu ***** válasza:
Sehogy. 1-1,5 óra kardió már krónikus kardiónak számít. Ha nem versenyre készülsz, csak egészséges akarsz lenni, fél óra intenzívebb kardió bőven sok. Elötte ehetsz. Hogy mennyivel előtte, attól függ, hogy mit és mennyit. Ha szükséged van fehérjeturmixra, kortyolgathatod edzés közben is. Ehetsz este 10-kor is. Igazából bármit megtehetsz, kísérletezz. Azt nem érdemes tenni, amit most csinálsz, tehát hogy különböző egymásnak ellentmondó elveket próbálsz egyszerre megvalósítani. Van, akinek bejön a napi 5-6 étkezés, van akinek bejön a szakaszos koplalás (tehát pl. este 5 és reggel 8 között semmit sem eszel), de a kettő egyszerre nem megy.
2013. febr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!