Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 168 cm/55 kg Sok vagy kevés?

168 cm/55 kg Sok vagy kevés?

Figyelt kérdés
A Karácsonyi szezonban felcsúszott pár kiló, 59 kilóval a szobamérlegen a sírógörcs kerülgetett. A családtagjaim elkezdték megjegyezni, hogy "hogy nézek ki"... Evés után mindig bűntudatot éreztem, s majdnem odáig folyamodtam, hogy meghánytatom magam. Célom, hogy 52-53 kg-ra fogyjak. A táplálékbevitel mérséklése mellett naponta-két naponta erősítek. Jelenleg 55 kg vagyok és még mindig nem vagyok megelégedve magammal, taszítónak, kövérnek érzem magam. Mit tanácsoltok? Folytassam?

2013. febr. 4. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Haha! Én 168/95 vagyok. Szerintem TE nagyon kövér vagy :P
2013. febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Naná! :) Még pár dolgot tanácsolhatok neked. Például nem tudom te hogy vagy vele, de futássa, úszással sokmindent elérhetsz. :) Én is járok, és normális étkezés mellett szinten tartja a testsúlyom. :) Szerintem az 55 kg már jó. Mondjuk én szélesebb testalkatú vagyok az átlagnál, én ugyanazzal a magassággal mint a tied, 57 kg vagyok. Ez az én véleményem, de az nagyon fontos, hogy te jól érzed magadat a bőrödben! Ha te 53 kg akarsz lenni, hát rajta! :)
2013. febr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én 161 cm vagyok, és nekem a normális testtömeg a 62 kg, akkor neked kb olyan 66-68 kg lenne az ideális. :)
2013. febr. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Itt kiszámíthatod a testtömegindexed, ami megmondja neked, hogy "normális" vagy-e :) DE egyébként az vagy, csak ha te azt érzed, hogy nem vagy elégedett azzal, amit a tükörben látsz, akkor mit sem ér, mit mond erről a tudomány. Nem igaz? Szóval folytasd, amíg el nem éred azt a súlyt és alakot, amire TE vágysz! A lényeg, hogy TE elégedett légy önmagaddal és jól érezd magad a bőrödben! A legfontosabb a mértékletes táplálkozás és csak másodlagos a mozgás, ha fogyni és/vagy izmosodni szeretnél, ezt ne feledd! Hajrá! Én drukkolok neked, hogy elérd a kitűzött célt!
2013. febr. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

bocs, a link kimaradt az előbb(Testtömegindex kiszámítása):

[link]

2013. febr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ó, nagyon szépen köszönöm a pozitív gondolatokat, tanácsokat, a hajrát! Ez a pár komment újabb lökést ad a cél felé. Köszi a linket és minden jót nektek! :)
2013. febr. 5. 11:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak ne hánytasd meg magad! :S ne akarj bulímiás lenni.... bárhogy csak ne úgy.. amúgy én is ennyi vagyok csak egy kicsit magasabb és így is mindig lesoványoznak.. és senki nem gondolja h 55 vagyok csak azt h 50.. Biztos nem vagy kövér.. :) inkább sportolj.. Mert így a mély izmaid fogynak nem a zsír.. az majd csak sokkal később de addigra nagyon rosszul leszel..
2013. febr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!