Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek mennyit sikerült eddig...

Secret. kérdése:

Kinek mennyit sikerült eddig lefogynia? Milyen módszerrel? : )

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Én november vegen kezdtem el az eletmodvaltast. Azota 13 kg-ot sikerult fogynom es meg egy 10 kg-ot szeretnek aprilis-majusig :) megprobalok nem enni kenyeret ( csak ritkan reggelire rozskenyeret), este mar nem eszem nehezet, tobb zoldseget-gyumolcsot-hust igyekszem enni. Sokszor megyek setalni, ha nem ugy alakul a napom, akkor pedig szobabiciklizem.
2013. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
December óta 4 kg-ot. Több mozgás, semmi kenyér, tészta, krumpli.. Több zöldség, hús evése és több víz ivása..
2013. febr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Január 8tól máig 5kg. Nem eszem kenyeret max 1 héten egyszer teljeskiörlésűt.Tésztát egyáltalán nem. Reggelizek (amit eddig nem tettem). A vacsorám általában csak saláta. Nem iszom cukros dolgokat. Jaa és nem eszek édességet sem (de azt elötte se nagyon ettem). Próbálok dvdre tornázgatni. De azt még nem nagyon tudtam rendszeresíteni. De azért 1 héten 1 órát 1x vagy 2x tornázok.Azt hittem ennyi amit változtattam.
2013. febr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kaloriaszàmolàssal fogytam 16 kilot 8 honap alatt, de kv mindig ehes voltam, igy àtàlltam a paleora, havi 3_4 kilo lemegy es nem ehezem soha, mert nem nezem h mennyit eszek csak h mit (bocs az ekezetek miatt, mobilrol vagyok)
2013. febr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
*hittem helyett hiszem! Bocsi, elírtam!
2013. febr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
3as vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy minden reggel iszok almaecetet vízben elkeverve. Azt nem tudom,hogy ez is közre működik e a fogyásban. :)
2013. febr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 4 kg 10 dekánál járok, egy hónapja kezdtem és csak annyit teszek, hogy nem eszek gabona féléket (tészta, kenyér stb) nem eszek krumplit, kukoricát és hüvelyeseket és cukros dolgokat..
2013. febr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Gratulálok mindenkinek!!!

Én most fogom elkezdeni, egyszer már fogytam 10kg-ot egy éve, de túlságosan elbíztam magam a dícséretektől, és abba hagytam mindent, nagy hiba volt, mind visszajött... :D

Most nem lesz ilyen, lesz akaraterőm csinálni, csinálni, csinálni!! :) Mindenkinek így tovább! :)

2013. febr. 5. 14:37
 9/10 anonim ***** válasza:

harmadik hete csinálom,hat kilót fogytam,mondjuk nekem nagy a túlsúly

heti háromszor 1,5 órát edzek konditeremben(fél óra gyors gyaloglás,fél óra elliptikus tréner,fél óra bicikli)

1400 kalória körül eszek

nem eszek rizst,krumplit,tésztát

egy nap két szelet teljes kiörlésű toast kenyeret eszem

sok zöldség,kevesebb gyümi

sajna nagyon sokat kellene fogynom,olyan harminc kilót

2013. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szeptember közepe óta 15 kilóval lettem kevesebb, közben volt egy hónap stagnálásom.

Paleó "light" életmódot folytatok és majdnem mindennap 1 órát tornázok.

Nálam a light abban merül ki, hogy nincs pénzem maglisztekre, így a napi 1-2 szelet kenyerem meg van, plusz hétvégén anyóséknál vagyok, meg munkanélküli, nem válogathatok, hogy mit egyek náluk, max a mennyiséget szabályozom a köreteknél.

2013. febr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!