Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak mozgással mennyit lehet...

Csak mozgással mennyit lehet fogyni? Bővebben lennt

Figyelt kérdés
ugyanannyit ennék mint most, nem keveset de nem is sokat, átlag kaja, sima fehér kenyérrel stb... és a kérdésem az lenne hogy mennyit lehet ezzel egy hónap alatt fogyni? (95 kg vagyok, és heti 3-4-5 alkalommal fél - 1 óra tornára gondoltam ) Tudom hogy jó lenne ha az étkezésre is odafigyelnék, de kíváncsiságból így mennyit tudnék fogyni?
2013. febr. 5. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel semmit, bár elkezdhetsz vele baszakodni ha ráérsz, de amúgyis egy normális diétával havonta 4kg, a fölötti nem tesz jót.
2013. febr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem fogynál annyit, hogy meg legyél vele elégedve valószínűleg. A mozgás egy olyan plusz a túlsúlyos személyeknek, amelytől tudat alatt legalább azt remélik, hogy jelentős változást fog hozni nekik. És hoz is változást, de nem jelentőset- akkor nem, ha az étkezés a régi marad. Persze nem biztos, hogy az étkezés rossz, de a fehér kenyérből kiindulva nem ígéretes.


Tulajdonképpen nem is értem miért döntene valaki több mozgás és semmilyen étrendbeli változás mellett. Minden erőfeszítésed és izzadásod viszonylag felesleges lesz. Kicsit formásodni fogsz, de nagy eredményeket ne várjál. Nincs az az egy órás mozgás amely elégetné egy olyan ebéd kalóriáit mondjuk, amely pörköltből és 2-3 szelet fehér kenyérből áll, nem akkor legalábbis, ha túlsúlyos vagy. Ne a vékony emberek étrendje alapján gondolkozz, mert az ő szervezetük másképp éget.


Tehát ha látható és jelentős eredményeket akarsz látni, akkor komolyabban kell hozzáállnod ehhez, másképp izmosodni fogsz valamennyit, de a zsír nem fog lemenni.

2013. febr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!