Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szigorú diéta nélkül, mozgássa...

Szigorú diéta nélkül, mozgással lehet fogyni? Bővebben lenn

Figyelt kérdés

Szigorú diéta alatt azt értem, hogy szeretem a tésztát, a krumplit, zsemlét, felvágottat. Időnként szívesen bekapok egy egy szelet csokit, v megeszek egy chipset(ritkábban). Nem tudnék csak zöldségeken meg gyümölcsökön élni. Kevesebbet ennék ezekből persze, de nem hagynám el. Nem ennék hús mellé csak salátát, hanem krumplit is.

Eddig nem sportoltam. Elkezdenék sportolni. Kardio, meg kangoo. hetente 2x (1-1)

lenne bármilyen eredménye így? (kb 5-10 kg ról van szó)


2013. jan. 22. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
A diéta 70%át a megfelelő étrend teszi ki.
2013. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom ennek így nem lenne értelme. Nem hiszem, hogy fogynál, diéta nélkül nem lehet fogyni, sport nélkül jobban, de diéta nélkül nem. Súlytartást érhetsz el, de fogyni nem fogsz.
2013. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Túl sok értelme nincs diéta nélkül sportolni, mint egy őrült. Nem tudom, hol hallottad, hogy gyümölcsön és zöldségen kell élnie annak, aki fogyni akar. Így van, nem is kell teljesen elhagyni a szénhidrátokat, csak kevesett kell enni belőle, ha fogyni akarsz, akkor is jó minőségűt. Például zabot, rizst vagy teljes kiőrlésű kenyeret. Hozzá sok fehérjét húsból, tojásból stb. 5-6 kisebb étkezésre elosztva.
2013. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én amikor elkezdtem kajakozni az első hónapban 5kgt adtam le! (Mindennap 2,5 órás edzés) Nagyon kemény volt, de egyébként nem diéta miatt csináltam:) De ilyen kardiokkal stb 1-2kgtól meg tudsz szabadulni de a teljes súlyfeleslegtől nem.
2013. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hat az attol fugg hogy milyen aranyban van a kajadban teszta meg csoki, meg hogy mennyit eszel belole egyszerre. Szamold a kaloriakat es akkor lehet olykor ezt is azt is de nem allandoan.
2013. jan. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Ha elkezdesz fogyozni akkor vagy rendesen csinalod vagy nem pontosan jol mondtak foleg a dieta miatt lehet fogyni az edzes mar csak 1 plussz .. Semmi ilyet ne egyel h csoki chips meg teszta kenyer stb ugy sose fog sikerulni
2013. jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat azert ezt megcafolnam hogy ha eszel tesztat kenyeret vagy csokit akkor sose fog sikerulni, mert pl nekem sikerult. En azt vallom hogy mindent lehet csak mertekkel. Ha a napi kaloria es szenhidratkereten belul maradsz akkor fogyni fogsz. Foleg egy olyan ember aki tudja magarol hogy ezek nelkul ugyse birja ki, annak olykor be kell iktatnia ilyen eteleket a dieta sikeressege erdekeben. Ha en se ettem volna egyiket se, 1 het utan feladtam volna. A szervezetnek gabonafelek is kellenek, nem csak hus meg zoldseg.
2013. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De az igaz hogy dieta nelkul nem fogsz fogyni. Csak izmosodsz majd a haj alatt :D meg az edzes miatt tobbet is fogsz kivanni enni szoval kell valami hatar amit meghuzol. Legjobb a kaloriaszamolas, masnak nincs nagyon ertelme
2013. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 liljom ***** válasza:
0%
Átmeneti böjttel így is tudsz fogyni. Hagyd ki a reggelit minden nap, és csak 2 nagy kaja legyen, ebéd és vacsora. Heti 3szor edz, és a kaja nagy része edzés utánra jusson, hogy jobban particionálja a tested.
2013. jan. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!