Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyni szeretnék miket és...

Ha fogyni szeretnék miket és mennyit lehet enni?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék hasból kb 8 kilót , napi 100-200 felülést csinálok ennek érdekében , de az a gond hogy kicsit egészségtelenül étkezem . Milyen kajákat lehet enni ami nem hizlal ,és nem nehéz beszerezni ?

#nem hízlaló kaják
2013. febr. 5. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg érdekel, ebben a kategóriában ezer ilyen kérdést feltettek. A felüléstól meg egy grammot nem fogysz.
2013. febr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs benne semmi olyan egy normális diétában amit ne tudnál könnyen beszerezni, A legalapabb a sovány hús pl: csirkemell, pulykamell, hal, de még a csirkecomb is belefér, ezekből viszonylag sokat kell enni ami nem kifejezetten olcsó, ezekkel már a fehérje és zsír beviteled is meg van, a szénhidrát mehet zöldségekből, ajánlott az alacsonyabb glikémiás indexű dolgok.


A felülés szart sem ér a hasból való fogyásra, mert nincs helyi zsírégetés, ugyanúgy ahogy a guggolástól se a combodról meg a seggedről megy a zsír, inkább aerob edzés (lásd google) de egy rendes diétával a 8 kg 2 hónap alatt fog összejönni. Keress szálkásító étrendet (szintén goggle).

2013. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy kissé elvagy tévedve.


Először is a " kissé egészségtelenül étkezem " -et kifejthetted volna bővebben is, másrészt az egészséges étkezés az ALAP ha fogyni szeretnél, főleg mert a " hasfogyás " az tulajdonképpen zsírveszteséget feltételez, amely soha nem lesz meg, ha nem étkezel megfelelően.


Másodszor pedig, a hasizom gyakorlatok a HAS IZMÁNAK a fejlesztésére jók, nem pedig a zsír leadására. A zsír leadására megfelelő étrend kell és kardió edzés ( futás, úszás, kerékpár, korcsolya, stb. ).


Harmadszor, az egészséges ételeket nem olyan nehéz beszerezni. Persze úgy tűnik, mikor valaki kiadja a fél pénztárcáját pizzára és egyéb rágcsálnivalókra, de mindezek úgyis meg kell szűnjenek, ezért az ezekre költött pénzből mostantól vehetsz zöldséget, némi gyümölcsöt, tejterméket és még húst is, nem számít, hogy nem vehetsz mindennap fél kiló húst, néha csak megengedheted magadnak.


A minőség mellett persze a mennyiségre is oda kell figyelni, számold ki egy kalóriakalkulátor segítségével a napi kalóriaszükségleted és annak alapján oszd be az étkezéseidet- vagy szemre vedd az adagokat, ez kevésbé egyszerű az elején, de meglehet szokni. Délben például egy szelet hús valamilyen zöldségkörettel nyilván jó, estére valamilyen tejtermék vagy hal körettel megint jó, reggelre pedig mehet akár gyümölcs is valamilyen joghurttal ( bár én szénhidrátszegény étkezés híve vagyok, de nyilván nem mindenki az ).

2013. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A mozgás önmagában nem elég. Sajnos le kell mondanod az egészségtelen ételekről de azért nem muszáj kecsketápon élned :) Én pl napi 1 órát tornázom, emellett kerülöm a zsíros ételeket vagy amibe sok a szénhidrát. Nem eszem cukrot, persze néha becsúszik egy kis csoki de ritkán. Ilyeneket eszem: csirkemellből készült ételek, hal, tojás, fogyi kenyér, kevesebb tésztás étel vagy ehetsz fogyi tésztát de az elég drága, zöldségek, gyümölcsök, tejtermékek stb. de igazából szerintem ez szervezetfüggő is nekem bejött. De neten vannak jó receptek egy kis keresgéléssel biztos találsz neked valót.
2013. febr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!