Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Erős étvágycsökkentő?

Erős étvágycsökkentő?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogmosás vagy szájvíz. Nekem beválik. De ha éhes vagy, nyugodtan rágcsálhatsz zöldségeket, pl répát.
2013. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Vegyél erőd magadon, ne tablettákkal próbáld uralni magadat.
2013. febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igyál meg egy nagy pohár vizet. Sokszor csak szomjas vagy, mikor azt hiszed, hogy éhes.
2013. febr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha már a rosszul lét kerülget, akkor egyél meg egy szelet puffasztott rizst és igyál rá egy pohár vizet. Eltelít egy kis időre, így ki lehet bírni a következő étkezésig.
2013. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Ez most lehet furán fog hangzani, de én csináltam már azt is, hogy lefeküdtem, becsuktam a szemem és elképzeltem ahogy eszem. Gondolhatsz a kedvenc kajádra, vagy amire akarsz. Az a lényeg, hogy falatról-falatra képzeld el, ahogy elfogy az étel. Az agyat könnyű becsapni.
2013. febr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Komolyan ? Ez beválik? :) Köszi a választ..

Én azt gondolnám hogy attól pont hogy éhesebb leszek, de akkor nem. :)

2013. febr. 6. 12:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Dagadt férj... :)

De komolyan: ez tényleg olyan nagy probléma? Én 35 kilót adtam le (két év alatt, különleges diéta nélkül), de az étvágy különösebben nem kínzott, az éhségérzethez meg hozzá lehet szokni. Van egy futó barátom, aki már harminc éve mindig éhes, de nem zavarja. A belgyógyászom szerint is teljesen normális. Csak az agyunkat kell legyőznünk, aki jutalmazni akarja magát, meg elfelejteni azt a hülyeséget, hogy ha nincs tele a hasunk, jön a gyomorsav, és jól szétmarja.

2013. febr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hoodia P57,13 hét alatt lement 12 kg és csak egy jött vissza,gyanítom hogy a karácsony tehet róla :))
2013. febr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!