Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megtennétek, hogy válaszoltok...

Megtennétek, hogy válaszoltok néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés

30 kg-ot szeretnék fogyni, normális tempóban, elsősorban életmódbeli változtatásokkal, nem konkrét diétával, nem koplalással. Elsősorban azoktól kérnék ehhez tanácsot, akik maguk is éppen ezen az úton haladnak vagy már sikeresen túl vannak rajta.


1. Mit használtok kristálycukor helyett?

2. Mit használtok finomliszt helyett?

3. Milyen kenyeret esztek?

4. Jól bevált ötletek, példák egy napi étkezésre ( reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora ) konkrét példákkal.

5. Milyen köreteket esztek krumpli, rizs, tészta helyett?

6. Aki nagyon édességmániás ( mint én, sajnos, főleg csokik, sütik ), mivel helyettesíti a nasit?

7. Jól bevált torna tippek, amiket 30 kg súlyfelesleggel is meg lehet csinálni ( Norbitól, Rékától vagy valami hasonlóra gondolok )

8. Mire figyeltek oda főleg ( mit esztek, mennyit esztek, mit mikor esztek, hány kalóriát esztek ) ezek közül?

9. Mennyit sikerült eddig fogynotok, mennyi idő alatt, mekkora magassághoz képest?


2013. febr. 6. 00:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

1. semmit. Néha, bizonyos ételekbe édesítőszert rakok,de a legtöbb kajánakattól fura íze lesz, szóvalinkább használok normális cukrot.

2. semmit

3. kenyeret nem eszek

4. -

5. van amikor nem is eszek köretet,de ha pl sültkrumpli, vagy krokett van, azt nem hagyom ki :)

Amúgy meg nagyon szeretem a savanyúságot, szóval ez nekem helyettesíti is a köretet.

6. tejbedara, tejberizs, túró :)

7. -

8. mit és mennyit

Hogy mikor eszek, az nálam nem számít, van hogy még este 9-10 körülis eszek. (bár általában ilyenkor már csakgyümölcsöt)

9. Nem tudom, már több mint egy éve nem mertem mérlegre állni :)


18/L

2013. febr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!