Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy szüntessem meg az étvágya...

Hogy szüntessem meg az étvágyamat? Egész nap csak ennék, pedig nagyon kövér vagyok.

Figyelt kérdés
Mondjátok nyugodtan, hogy nincs akarat erőm de most épp betegséggel küzdök és egész nap itthon vagyok és eszem. Nincs valami trükk amivel megszüntethetném az étvágyam? Valami fűszernövény amit ha megeszek nem lesz étvágyam? stb. előre köszönöm:) 17/L
2013. febr. 6. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát először is nincs akaraterőd, mert nem hiszem hogy az otthonléted alatt sikerült elhíznod.

Trükk az hogy egyél mondjuk rendes kajákat, sovány hús, kevés zsiradékon sütve, meg alacsony szénhidráttartalmú zöldségeket, és naponta minimum 5x de inkább 6x, és a szénhidrát nagy részét lehetőleg olyan délután 4-ig edd meg azután már csak keveset, fehérjebevitel mehet utána is.

Nos ez még kevés a fogyáshoz, de mivel nem arra kértél tanácsot ezért ennyi elég.


Ja és fogyassz sok vizet, jobban eltelít a kaja mellé, meg amúgyis szükséges.

2013. febr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Szia!

Én a leírásodból úgy veszem ki, mintha lelki probléma is társulna hozzá... Mit jelent az a nagyon kövér?

2013. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Aterzem.

Én 2 hónapja vetettem alá magam brutális kúranak. Mit jelent a nagyon kövér? súly magasság? Szedj kisebb adagokat esetleg többször, sokszor ragd meg, így hamarabb jön a teltsegerzet.

2013. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

AMIT AZ AGY AKAR, A TEST MEGTESZI...

Nincsenek trükkök és csodaszerek, ezeket csak azok hiszik el, akik eredményt akarnak, tettek nélkül...

Könnyű és gyors fogyás... wow, hát nem tudom ki hogy van vele, de én még a wc-n se szoktam könnyen és gyorsan boldogulni...

A fogyáshoz akaraterő és kitartás kell... akaraterő és kitartás azokhoz a dolgokhoz kell amit az ember kényszerből csinál, mert én még olyat nem hallottam, hogy valakinek például a nyaraláshoz kitartás kellett volna vagy pláne akaraterő...

A trükk az te magad vagy... az a trükk, ami a fejedben van, mert a fogyást úgy kell akarni, mint a levegőt, amikor a fejedet a víz alá nyomják...mit gondolsz miért nem sikerül sokaknak? Van egy nagyon jó mondás:

HA HAJÓT AKARSZ ÉPÍTENI, NE AZZAL KEZD HOGY FÁT KERESEL, HANEM TÁMASZD FEL AZ EMBEREK VÁGYÁT A VÉGTELEN TENGER IRÁNT... a fogyás is ilyen... ha nem vágysz rá szívvel, lélekkel akkor nem fog sikerülni, mert az agyad a nap 24 órájában ellened dolgozik majd, és mivel sokáig kell kitartani, elhiheted, nem te fogsz nyerni vele szemben...

2013. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 poiu ***** válasza:
Ez nem akaraterő kérdése. A cégek azt adják, amit megvesznek,. az emberek azt veszik meg, ami édes és sós, zsíros és egészségtelen. Nem mindenki harap erre, de aki igen, az elveszett. A Te esetben segíthed, ha teljesen kiiktatod a cukrot és a keményítőt - ami élettanilag ugyanaz. Az elején nem könnyű, de pár hét után csodálkozni fogsz, hogyan ehettél annyi szemetet régebben.
2013. febr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
jo igen, lelki problemaim vannak mert bulimias voltam es azt erzem mar a zoldsegektol is, hogy hizok..:/ volt egy idoszakom amikor nem ettem semmi szenhidratot es nem is kivantam sokaig, de itthon fekszem mar egy hete es ettem pl. bundas kenyeret es ujra elojott a szenhidrat ehsegem. Koszonom a valaszokat!:) amint meggyogyultam ujra fogok sportolni es majd elterelem a figyelmem az evesrol... amugy 170cm es 68kg vagyok es en hiszek a "magassag-110=idealis testsuly" elmeletben mert tenyleg vagy 5-8kilo plusz van rajtam.:|
2013. febr. 6. 23:13
 7/11 anonim válasza:

Én vagyok aki a lelkedről írt.

Figyelj... rám is felszaladt most pár kg, de újra elkezdtem sportolni. Régebben nekem is voltak ,,agymenéseim" (ezt ne vedd rossz néven). Volt olyan időszak, amikor az összes csontom kint volt és anyámék már nem tudták, hogy mit csináljanak velem. Noha én nem jártam pszichológushoz, de lehet, h el kéne menned. Ott csak beszélgettek és biztosan tud segíteni! Nem kell tartani tőle, ő azért van, hogy segítsen. Megkérdezhetem, hogy milyen betegséged van? Nyelőcsöved roncsolódott a hánytatástól? Mert első klikkre erre gondoltam, hogy valami ezzel kapcsolatos lehet a betegséged.

Kitartás!:) Ha gondolod írj privátot, megpróbálok neked segíteni edzésekben, kajálásban:)

2013. febr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 mosolyogj! ***** válasza:
egyél alacsony kalória-tartalmú dolgokat... (gyümölcs, joghurt, bizonyos levesek stb) vagy igyál nagyon sok folyadékot
2013. febr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 poiu ***** válasza:
Ha pontosan írtad le a jelenséget: egész nap ennél, pedig nagyon kövér vagy, akkor 99.9% hogy inzulinrezisztencia alakult ki nálad. Ennek következtében a megevett keményítő által megemelt vércukrodat nem tudod jól égetni, egy része megy a zsírraktárba, kevés az energiád és enned kell. Vakószínűleg farkaséhséget sem érzel, és evés után jóllakottságot sem. Ha így van, akkor nincs más út mint teljesen kiiktatni a keményítőt és a cukrot. 3-4 hét alatt már látnod kell az eredményt.
2013. febr. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom utolso! ezt fogom tenni:)
2013. febr. 10. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!