Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt én nem értem. Valamit...

Ezt én nem értem. Valamit elrontok. De mit?

Figyelt kérdés

Olyan szépen indulnak a napjaim.

Rántotta 3 tojásból zöldség körettel vagy főtt tojás 2-3 zöldségekkel. Majd gyümölcs. Ebédre pedig valami sült hús (csirke, pulyka, marha, sertés), zöldség körettel. Majd délután ... már délutánig nem jutok el, mert feladom és elkezdek nassolni. Mert éhes vagyok.

De miért vagyok éhes?


2013. febr. 7. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit iszol? Mennyit?

Nassolás helyett csinálj valamit, menj el a városba sétálni, sportolj, kirándulj, rajzolj, stb.

2013. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sokat iszok 2-3 litert.

Én nem városba lakom, kis faluban. Ilyen esős időben nem lehet kimenni a házból. Egyszerűen nem tudom mit csináljak. Ma ráfanyalodtam az alma ecetre, mert ettől elment az étvágyam. De nem is eszek, mert csak nassolok.

2013. febr. 7. 20:27
 3/4 Mirk ***** válasza:

Ha éhez lennél nem nassolnál, hanem ennél egy melegszendvicset.

Rajtad az önuralom tud segíteni.

Én ennél sokkal kevesebbet eszek napközben és nem szegem meg. Időzítsd a nagy zabálást estére, így könnyebb megállni a nassolást azzal a tudattal, hogy pár óra múlva annyit ehetsz amennyi beléd fér.

2013. febr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért vagy éhes? Elég egyszerű... az étrendedből hiányzik a keményítő... Rántotta és zöldségköretek, sült hús, főtt tojás, nagyon jók, csak éppen kevesek. A napi szénhidrát mennyiséget be kell vinni kora délutánig, hogy a szervezetednek legyen miből energiát használni. Bár a zöldségek szénhidrátok, de egyszerű szénhidrátok amiket a szervezet hamar le tud bontani, ebből energia annyira nincs. Mivel nálad az összetettebb szénhidrátok kimaradnak, így délutánra a vércukor szinted már kezd lefelé haladni, emiatt vagy éhes olyankor...

Próbáld ki, ha főtt tojáshoz kétszersültet vagy teljes kiőrlésű kenyeret eszel, a déli sült hús mellé pedig inkább rizst választasz, gyümölcsöt kora délután fogyasztasz, és a salátát és zöldségeket estére tartogatod, nem leszel éhes délutánonként...

2013. febr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!