Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segítsen, nem tudom...

Valaki segítsen, nem tudom mit tegyek, mindig elrontok valamit. Hogyan adjak le magamról 6 kg-t tartósan és egészségesen? LENT!

Figyelt kérdés

Elég alacsony lány vagyok 16 éves és nagyon el vagyok keseredve.szinte október óta ezen az oldalon töltöm a életemet és a fogyókúra körül.

már sokféleképpen próbáltam lefogyni,(koplalás,5xi evés stb)

de mindig az lett a vége, hogy a hét közepén hirtelen felfaltam az egész lakást!


most elhatároztam, lefogyok!!!


főzni, nem nagyon tudok, és a szüleim,nem főznek rám külön.(itthon sem nagyon főzünk max 1-2x a héten natúr csirkehusit kérhetek édesanyámtól, de mostanában elég sok gondja van és nem szeretném még külön a nekem főzéssel terhelni.)


mit ehetnék, reggelire, suliba, ebédre és vacsira, amit magam is meg tudok csinálni és nem kell hozzá főzés tudás?!


már 2 napja megállás nélkül csak eszem, és nem is vagyok éhes, régebben soha nem volt velem ilyen.. és szeretném ha lemenne ez az 5 kg.

már a suliban sem vagyok ott teljesen mindig ezen a fogyáson agyalok.. és tanulni sem tudok rendesen.


itthon béres alexandrára tornásznék és néha leg magic.


Segítsetek kérlek!!! minden tanács jól jönne.


2011. febr. 25. 18:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

reggelire tudom ajánlani a teljes kiőrlésű kenyérből készült pékárut, hozzá pulyka-csirkemell sonka, sovány sajt/mozzerella, és zöldségek

amit te is eltudsz készíteni az a főtt tojás zöldségekkel, zabkása gyümölccsel vagy vmilyen tejtermékkel (tej, joghurt, kefír, túró) vagy zabpehely (zabkása az amit zabpehelyből van csak megfőzöd így sűrű kásás lesz de nagyon finom és laktató és édesítheted mézzel, vagy fahéj/dió/mák

virsli, túrókrém, körözött, tojáskrém, joghurt/kefír gyümölcsökkel


tízórai, uzsi az lehet gyümölcs (most általában alma/narancs/mandarin/kiwi) vagy egy joghurt pár korpás kekszel, vagy sajttal+zöldségekkel


ebéd: párolt hal/hús szerintem azt eltudsz készíteni, párolt zöldségek, nyers zöldségek, krumpli/rizs főve

főzelékek turmixolva joghurttal (turmixgépbe beteszed és pürésíted), lecsó, rántotta picike olajon, főtt krumplit tepsibe vágsz fűszerezed 8só, bors)ráütsz egy-két tojást, belekarikázol virslit/sonkát és zöldségeket apróra belevágsz (brokkoli, kelkáposzta, hagyma, paprika, paradicsom)

tojásleves, zöldségleves (leveskocka, zöldségek, ha szeretd pulykamellettdarabokat vágsz bele)

gombapörkölt-pici vajat megolvasztasz, pici bors/só/pirospaprika, utána gombaszeletek, ha szereted teszel bele borsót, majd egy pici oregánó, felöntöd vízzel és hagyod hogy megfőljön

tonhalkonzerv


vacsi inkább tojás, túró, kefír, hús, hal, zöldségek, gyümölcsök, főtt cékla, savanyúkáposzta szóval ami könnyebb már


ezen az oldalon nézegess szét ezek nagyon könnyűk

[link]

2011. febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!