Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Flabélosról vélemények,...

Flabélosról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Milyen tapasztalataitok vannak a Flabélosról? Tényleg segít a fogyásban?


Nemrég kezdtem el diétázni, jövő héttől már tornázni is fogok. A Flabélos felkeltette az érdeklődésemet, szeretném kipróbálni, a diéta és az edzések mellett. Szerintetek érdemes? Valóban segít a fogyásban? Mennyi idő alatt vettetek észre változást?


Válaszaitokat előre is köszönöm! :) 22/N



2013. febr. 9. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

El kell keserítselek, ez az egyik legújabb kamu, és most van felfutóban. Nem, ennek köze sincs a valódi edzésekhez, se nem intenzív, se nem jár komoly izomfeszüléssel, körülbelül a táncos 'edzések' hatékonyságával bír, csak amíg egy akármilyen zumba vagy éppen divatos edzésen legalább egy órán át mozognak (bár az sem éppen megfelelő mozgás, de legalább mozgás!) addig flabéloson, 10-20 perc alatt, egy nagyon csúnya vicc ami folyik.

Ilyen edzés (sajnos) kizárólag a kitalálójának éri meg, ismerek olyan fitnessz edzőt, aki ilyen 'edzést' tart, mert egyszerűen fitnesszezni már nem járnak az emberek.. És ugye valamiből élnie kell, ez érthető.

Az emberek azt várják, hogy könnyű módszerekkel eredményt lássanak, szinte várják hogy átverjék őket, és a piac ezt ki is használja, szinte kötelező kihasználni. Ennek az eredménye a flabélos. Kipróbálhatod, de azt az időt, pénzt fordíthatod akár otthoni erősítésre, és mondjuk jó minőségű ételekre is! És itt a gond, hogy az emberek nem edzés mellett csinálják a flabélost, hanem elveszik máshonnan ezt az időt, igazi edzés helyett végzik. Így már potenciálisan kártékony, egyébként legalább ízületkímélő, bár ez akkor érne valamit ha ízületkímélő mozgás lenne.

2013. febr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Én sem bízom a véletlenre, és várom a csodát egy-egy 10 perces Flabélos használat után. Nem edzés helyett használnám, hanem mellette, kiegészítésképpen azokon a napokon amikor mondjuk nem fogok tornázni. Azt semmiképpen nem szeretném én sem csinálni, hogy zabálok, de flabélosra járok, semmi torna, aztán "majd lefogyok valahogy".

Igazat adok abban, hogy az emberek többsége minél gyorsabban szeretne látványos fogyást elérni, és megvesznek, kipróbálnak mindent ami ezt elősegítheti. Sajnos én is próbáltam már 2 hetes diétát turbó csodákkal, le is fogytam, 5-8 kg-ot, csak 1-2 hónapra rá a dupláját szedtem vissza. Így most összeszedtem magam, diétába kezdtem (mindenféle "csodaszer" nélkül), amihez elmaradhatatlan a mozgás is. Köszönöm a válaszod, valószínűleg ki fogom próbálni a flabélost, annyit megér, de csak ezzel, nyilván fogyni nem lehet.

Még várom a véleményeket! :)

2013. febr. 9. 16:20
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Használ! :)
2013. márc. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a hozzáállásod, ebből szerintem már következik a siker.. csak tartsd meg a nyitottságodat, és törekedj mindig a számodra legjobbra!


Egyébként február óta mit tapasztaltál, voltál flabéloson?


Ajánlom a Callanetics, Pilates, Jóga edzéseket (gyógytornákat) illetve a sajnos kevés helyen oktatott Qigong, Belső Elixír edzéseket.

2013. márc. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! :) Végül nem flabélosra kezdtem el járni, hanem vibrotréningre, ami lényegében ugyanaz. 1 hónap alatt fogytam 5 kg-ot, igaz azokon a napokon otthon tornázom amikor nem megyek vibrora. Szerintem a súlyveszteség inkább a tornának köszönhető, viszont a vibrotól a narancsbőröm eltűnt, és úgy általában is szebb lett a bőröm, és azért az alakom is formásodik. :) Szerintem egyébként használ, de ha csak erre járnék akkor nem hiszem, hogy ilyen eredményt értem volna el 1 hónap alatt. Most kicsit megálltam a fogyásban, meg hétvégén megyünk a párommal wellnesselni, ugyhogy a diétát hagyom, de jövő héttel folytatom újra és ledolgozom a hétvégét. :D
2013. márc. 12. 09:12
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként otthon Rubint Rékára tornázom, a napi 20 percesre, ha pedig úgy érek haza, vagy épp nincs kedvem 1 órát ugrálni, akkor az Abs 8 perces hasazást és farizmot csinálom. :)
2013. márc. 12. 09:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Gratuláció! Minden jó tapasztalat jó, és legfontosabb hogy neked jó legyen!
2013. márc. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 q1w2e válasza:

centikben tény, hogy látszik

és ahhoz meg nem olyan drága...főleg ha jó a társaság mellett:)

2013. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

q1w2 futtatsz egy boltot vagy miért tolod a reklámot?


tudod mennyit ér? 10 perc elpocsékolt időt amit edzésre is 'lehetett volna' fordítani, ha lenne rá igény.

2013. máj. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!