Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék hatásosan és...

Hogy tudnék hatásosan és aránylag gyorsan lefogyni?

Figyelt kérdés
Nem nagyon gyorsan de nem is olyan lassan. Tudna valaki segíteni??? Miket kéne ennem és miket kéne csinálnom??De csak olyanokat amit itthon is meg tudok csinálni.
2013. febr. 9. 21:30
 1/4 anonim válasza:

Magamból a példa...

1 év alatt dobtam le 30kg-ot. Egyet száműzni kell az étrendből, a kenyeret, pékárukat. Lehetőleg minél több fehérje, állati-növényi vegyesen és persze mozgás. Én igaz fizikai munkát is végzek, így könnyebb?! Reggel valami kevés, délben szintén és este is lehet nyugodtan enni, a lényeg, hogy a vércukor ne tudjon leesni. Leves-zöldség-gyümölcs-saláta,... és néha egy kis csoki is belefér. :-)

2013. febr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kedves 1 válaszoló a kenyeret mivel helyettesíted?
2013. febr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a példa egyébként nem egyedi ám! Nem 1-2 ember választott hasonló kenyérmentes táplálkozást, és profitált belőle. Ez biológia, előre megjósolható a fogyás.


Általában zöldségekkel, vagy alternatív lisztekből készült kenyérfélékkel helyettesítik a búza kenyeret.

2013. febr. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az első válaszoló, én egyáltalán nem eszem kenyeret. Semmi szükség nincs rá. Saláták, főtt burgonya, mint "kísérő".
2013. febr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!