Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges konditermi gépekkel...

Lehetséges konditermi gépekkel fogyást elérni? Persze fogyókúrás étrend mellett.

Figyelt kérdés

Szeretnék valamit mozogni is, de az ilyen csapatos aerobic nagyon nem szimpatikus, soha nem szerettem.

Szóval futópad, szobabicikli, elipszis tréner, ezekre gondoltam, ezek jók ilyen szempontból?

És mégegy kérdés, soha nem voltam ilyen helyen még, hogy működik? Tehát mikor először megyek, segít valaki megmutatni hogy melyik gép hogy működik, melyik gomb mire való? Félek hogy ott fogok bénázni.


2013. febr. 10. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen.


Ha kikéred az edző tanácsát, akkor megfogja mutatni neked, hogy miként végezd megfelelően a gyakorlatokat, viszont akaratod ellenére senki nem fog kioktatni.

A gombok működése egyáltalán nem bonyolult, csak ki kell próbálnod hogy melyik mit csinál és már tudni fogod a továbbiakban.

2013. febr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"Fogyókúrás étrenddel" nem biztos, de normális diétával igen. Aerob edzés mehet heti 3-4szer, 40-60 perc, és mellé (előtte) súlyzós sem ártana néha, hogy megmaradjanak az izmok. Úgy jobb lesz a forma.
2013. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!