Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kalória lehet ebben a...

Mennyi kalória lehet ebben a hamburgerben?

Figyelt kérdés

Ma lekéstem a vonatot... és a barátommal 2 órán keresztül vártuk a köv. járatot...közben megéhezett...és ,,kötelető,, volt vele ennem... :( Nem akartam...de muszáj volt :S Meghivott egy hamburgerre.

A hambi jó nagy volt... volt benne : hagyma, saláta, mustár, csirkehus ....körülbelül ennyi...

Lelkiismeretfurdalás az VAN :S... nem kellett volna.... ilyen későn....ilyen értelmetlen kaját enni... :(


2009. szept. 5. 23:13
 1/4 anonim válasza:
100%
Ha ennyire büntudatod van, menj el kocogj egy 15 percet,vagy hasizom,fekvőtámasz,gugolás. És máris meg le a kalória.Ahelyett,hogy itt ülsz és rakódik lefelé...:)
2009. szept. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Hát egy ilyen gyorshamburgerben mennyi lehet? Sok nem!

A nagy része zöldség. Némi hús, szerintem szójával vagy mással dúsítva.Puhakis zsemle. Az viszi csak a kalóriát, meg az olaj. A barátság fontosabb a diétánál! Jól tetted, hogy ettél. E hétre megvolt a kihágás, legközelebb jövő héten.

És máskor is egyél. A fogyó ne menjen atársas kapcsolataid rovására!

(majd másnap megkoplalod, ha annyira szigorú vagy. Hagyj ki holnap egy ekkora kaját!)

2009. szept. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
00:04 de edes vagy!
2009. szept. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mekkora volt az a hamburger, és azt sem, hogy bundázott vagy grillezett volt benne a csirkehús, így 450 kalóriára saccolom, pluszmínusz 100.
2009. szept. 6. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!