Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le?

Hogyan fogyhatnék le?

Figyelt kérdés
Sziasztok.172 cm magas vagyok és 82kg.Szeretnék leadni minimum 10 kg-ot bár azt sem bánnám ha 20-at sikerülne.:)Mit egyek,és mennyit mozogjak,hogy ez sikerüljön?Előre is köszönöm a segítséget.Egy 23 éves lány.
2013. febr. 10. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha elolvasod a témában felmerült kérdéseket, a sajátodra is választ kapsz.
2013. febr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Éppen azokat szemezgetem.:)Csak olyan kérdésem lenne,hogy mik azok az ételek amiket kerülnöm kellene,és mik azok amiket ehetek?
2013. febr. 10. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Számold ki először is a napi energiaszükségleted, az fogja megadni a mennyiséget, bár van aki szerint ez elhagyható, de ha számolgatós típus vagy akkor ez segíthet.


A minőséget illetve legajánlottabb a

- fehérje: hús, hal, tojás, némi sajt

- szénhidrát: zöldség, gyümölcs

- kevert: magvak, diófélék, hüvelyesek, stb.


Kenyérfélék, édességek, rágcsálnivalók, cukros löttyök, müzliszeletek, pudingok, cukros joghurtok, egyértelműen kizárva ( bár sokaknak nem egyértelmű ).


Bőséges folyadékbevitel: 2,5-3 liter / nap.


Mozgás: akármilyen sport/ kondis edzés naponta, minimum 1-1,5 óra, ezt fokozatosan növelni lehet majd, illetve súlyzós edzések is ajánlottak az izomvesztés megelőzéséért.

2013. febr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod.Remélem sikerülni fog.:)3 hónapja szültem és szeretném visszanyerni az alakomat.(terhesség előtt is 72 kg voltam)És reggel-este inkább gyümölcsöket egyek?Délben pedig húst-salátával?Napi 1 óra torna elég ahoz,hogy meginduljon lefelé a súlyom?
2013. febr. 10. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy elég, minden plusz mozgás eredményez valami eredményt, viszont azt majd te fogod személyesen megtapasztalni, hogy milyen ütemben haladsz, és ha túl lassúnak találod a fogyást, akkor fokozatosan növelheted a napi mozgást, de az is elegendő lehet, ha a mennyiség marad, viszont az intenzitást erősebbé teszed- ez nagyon sokat számít.


Gyümölcsöt inkább reggel egyél, délben jó amit írtál, valamint este is ajánlatosabb lenne valamiféle húst enned ( vagy tojást, halat ) salátával.

2013. febr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szoptatod a babát? -Ha igen akkor fontos,hogy rendesen egyél és szoptatással amúgy is fogsz fogyni,persze minden nap mozogj.
2013. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már nem szoptatom,mert nem elég neki a tej.:(
2013. febr. 11. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!