Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le gyorsan?...

Hogyan fogyhatnék le gyorsan? Nyárra VÉKONY akarok lenni.

Figyelt kérdés
Most azt csinálom, hogy csak ebédelek, és este csak Rubint Rékázok. Nyáron szoktam még futni, bicilizni, korizni meg ilyesmi. Egyébként 168 cm vagyok és 54 kg. Nagyon fontos lenne, régóta küzdök a kilókkal.:( 13/L

2013. jan. 27. 19:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
É
2013. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Amikor kibírom van, hogy egy nap nem eszek semmit. De olvastam és tapasztaltam is, hogy ez azért is nem jó módszer, mert azonnal visszahízom, amikor újra eszek.
2013. jan. 27. 19:33
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem egyáltalán nem vagy kövér.Mármint a adatok alapján.És 13 évesen még sehogyse szabad fogyózni mert annak felnőtt korodban fogod meginni a levét ha megvonod a szervezeted a fontos anyagoktól.Maximum ha nem vagy megelégedve az alakoddal akkor formáld(pl.:Rubint Réka jó).És sok sikert.
2013. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
És olyat meg főleg ne csinálj hogy nem eszel csak reggelit ebédet meg vacsorát kevés mennyiségbe mert attól nem hogy fogyni hanem ellenkezőleg Hízni fogsz.A testépítők taktikája(akik szerintem ebben a legnagyobb szakértők) mikor le kell nekik a versenyekre nagyon fogyni akkor 1 nap 6-7x esznek kevés-közepes mennyiségeket.Sok zöldséget,húst.És mozogj. Ennyi.
2013. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Én is 168 kiló vagyok, de én 96 kiló...Te vékony vagy.
2013. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
:D Ússz!Szerintem ez a legjobb fogyó módszer.Én olyan dagadék lennék ha nem úsznék, hogy uh.Most csont és bőr+izom vagyok.Megéri+alakod is lesz.De ne fogyókúrázz ,mert összefogsz esni:/ Amúgy nem vagy dagi.
2013. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Muhaha :D Szóval 168 centi vagyok. Annyi kiló remélem nem leszek :D
2013. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
A szervezet alapból túlélő "programra van beprogramozva"Ha nem kap sok ideig ételt akkor egy idő után felhasználja a zsírt.És amikor akármit eszel akármilyen kis mennyiségben a szervezeted duplán fogja hasznosítani.(Gondolj arra mikor hosszú ideig nem veszel levegőt és 30-40 másodperc után újra veszel egyet te is 2x annyi levegőt fogsz venni")
2013. jan. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

6-os!

Mennyit és mióta úszol?Mennyit fogytál?

2013. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Hát:/ Mikor hogy. Fogyni nem fogytam mert amugy se voltam egy hájas alkat.De inkább izmosodtam.:D De miért érdekel?
2013. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!