Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék fogyni?

Hogy tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
hát szerintem 10-15 vagy akár 20 kilót kéne fogynom... 13 éves vagyok és 174 cm ezenkívül röstellem de 85 kg (vagy több rég mértem magam) muszáj fogynom, minnél előbb minnél többet a helyzet az, hogy "kakukktojás" vagyok a családban, anyám is "rohadt" csinos, apukám is(ő mellesleg fekete), nagyim elhízott de ő is csinos volt csak olyan gyógyszereket kellett bevennie amitől meghízott, szoval most nagyon kellemetlenül érzem magam... bizonyítnom kell magamnak, és a családnak, hogy le tudok fogyni és, hogy nekem is lehet önbizalmam, sokan mondják, hogy mien "szép" arcom van, tehát leszeretnék fogyni azért is, hogy lássam magamat olyannak amien szeretnék lenni, vagy hasonlóbbnak, előre köszi :)

2013. febr. 10. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
13 éves vagy így semmi képpen ne fogyókúrázz, mert még fejlődésben és növésben vagy. Kezdj el sportolni rendszeresen, heti 3 alkalommal legalább. Figyelj kicsit oda az étkezésedre és a kilók majd eltűnnek rólad szépen lassan ahogy nősz. Fuss, focizz vagy menj el harcművészetet tanulni, a lényeg, hogy mozogj, sportolj valamit, minél többet. A tesiórákon se lustálkodj és találd ki, mit sportolnál szívesen. Ha megvan kezd el.
2013. febr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
focit kerülném elflejtettem irni h. lány vagyok :D
2013. febr. 13. 14:48
 3/5 anonim válasza:
100%

Szia! 13 éves koromban 82kg voltam (ott egy év alatt lefogytam 72-re.) ÉS MOST FIGYELJ! Másfél hónapja futok minden este, néha-néha haspréselek, és nagyon kerülöm a kenyeret, tésztaféléket, ÉDESSGÉEKET (nagyon jól megvagyok csoki nélkül is.. étcsokit eszek:) nem csak finom, de egészséges is..és ez nem hízlal annyira) és a tejet is kerülöm(ugye ez is hízlal)ÉÉÉÉÉÉS JELENLEG 65.2 KG VAGYOOOOK. És még valami...BOLDOG VAGYOK. szóóóval:) Fuss napi 40percet (IGEN MOST EBBEN A HIDEGBEN IS! KEZD MA ESTE. sokkal jobb mint nyáron, mert így nem lesz meleged, még akkor sem ha jól felöltözöl...) és végezd ezeket a gyakorlatokat: http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

http://www.youtube.com/watch?v=s50vvWgC5yM

étkezz napi 6x!Egyél kevesebbet, rágj többet!:) IGYÁL NAGYON SOK VIZET! Az üdítő tilos!:) Hidd el, ha nekem sikerült, neked is fog!:) Ha kell némi tanács, tapasztalat beszámoló, akkor írj egy üziiit és felvesszük a kapcsolatot!:)

2014. febr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Előző vagyok. Ha érdekel egy előtte utána kép, (is) írj üzit!:)
2014. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia,egyik ismerősöm úgy fogyott le 2 hónap alatt 8 kg.ot,hogy minden este fél órát futott, tudom hogy 20 perc után indul be a szírégetés de neki sikerült lefogynia.

na szóval a napi fél óra futás, 15 perc aerobik,minden este!

És persze oda figyelt arra is hogy mit eszik. Lefekvés előtt három órával nem evett ( de ha nagyon megéhezel akkor egy almát nyugodtan megehetsz)

Reggelente egy szelet margarinos barna kenyér,egy szelet sonkával.

Ebédre valami főtt étel.

Vacsorára pedig valami kis könnyebb kaja.

pl: joghurt,gyümölcssaláta,stb.

Sok sikert nekedis hozzá

Kitartás

L/17

2015. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!