Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2db teljeskiörlésű barna...

2db teljeskiörlésű barna kenyér szelet kalóriája megegyezik kb egy átlag nagyságú barna zsemléével?

Figyelt kérdés

2013. febr. 12. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:

2db gondolom szelet. Elég hülye kérdés, mert ha a vekni formájú kenyér, egyáltalán nem mindegy hogy melyik részét eszed, a közepén vágott ugyanakkora szélességű nagyobb tömegű mint a csücskénél, meg más kérdés ha nem előre szeletelt fene se tudja mekkorát vágsz le. De ha van konyhamérleget akkor mérd azon, úgyis 100 grammra vonatkoztatják a szénhidrát/fehérjetartalmát.

A zsemléknél a sztenderd súly kb. 50 gramm szokott lenni.

2013. febr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen a db az szelet. logikusan KBra kérdeztem. 2 szelet átlag méretre vágott és tömegű kenyér szeletre gonoltam. nem a csücskére. nem mértem le a kenyeret különben nem kérdezném meg valószinű. ha egy zsemlét eltudtál képzelni akkor 2 szelet kenyeret is tudsz nem? (=közepes méretű nem 8 cm vastag szelet.) De azért köszönöm a válaszod. :D!!
2013. febr. 12. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!