Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A jóga égeti a zsírt?

A jóga égeti a zsírt?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor heti hányszor kéne járni?( hogy eredménye is legyen persze )

:)



#torna #zumba #jóga #zsírégetés #sikeres zsírégetés
2013. febr. 16. 07:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik csináld..nekem nem igazán jön be ez a fajta lassú testmozgás,inkább dinamikusabb sportokat kedvelek,step aerobik,futás,görkori,bicaj.. de mindenképpen ér valamit
2013. febr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Ennek később egészségügyi/gyógyászati jelentősége lesz. A futóknak (ha nem is mindnek) de néhány évtized alatt komoly károkat szenved a térdük, esetleg a csontozatuk egyéb részei, míg a jógások esetleg köszönik, és jól lesznek 70-80 éves korukra is. Mellette lehet dinamikusabban is edzeni, de talán egy stabil, egészségfejlesztő edzés adhatná az alapot. Akár.
2013. febr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Mirk ***** válasza:
100%

Kifejezetten "zsírégetőnek" az aerob illetve kardio mozgásformákat nevezzük, amik tartósan megemelik a pulzusszámot bizonyos mértékben.


A jóga nem erre való, ellenben nagyon is hasznos. Hajlékonyabb, erősebb, egészségesebb leszel tőle, mindenképpen ajánlom. Ha belejössz kedvet kaphatsz már sportokhoz is amik már tényleg zsírégetőnek mondhatóak.

De ha nem csinálsz mást az se baj, a jóga nagyon jó. Ha csak fogyni akarsz akkor válassz mást.

2013. febr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a kiváló válaszokat! ;)

De még nem kezdtem el csak felvetés volt de legalább feleslegesen nem csinálom.. :D

2013. febr. 16. 19:01
 15/27 anonim ***** válasza:
az egyszerűbb jóga nem de egy magasabb szintű már akár égetheti is
2013. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát feleslegesen aztán ne is..
2013. febr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
Azért jó, hogy olyanok írnak, akik szerint a jóga egyenlő a lótuszüléssel. Igen lehet fogyni a jógával, még pedig az úgy nevezett vinyasa jógával, ami egy dinamikus mozgás és amelynek lényege a légzés és a mozdulatok összehangolása. Ezen kívül vannak olyan légzőgyakorlatok, amelyek célja az emésztés felgyorsítása és a méregtelenítés. Ha a bikram vagy vinyasa jógát választod, akkor érezni fogod, hogy a pulzusszámod rendesen a zsírégetőtartományba fog esni. Csak mondom, hogy én ezzel fogytam 15 kg-ot, ezen kívül csak az egészséges étrendet iktattam be az életembe, semmilyen egyéb, mások szerint "aerob" edzésnek nevezett mozgást nem végeztem. Arról nem beszélve, hogy olyan tónusos izmaim vannak, amilyenre mindig vágytam. (Ezelőtt próbálkoztam sokféle aerobik órával és mindegyiktől úgy éreztem, hogy fatörzs testem van)
2013. febr. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

# 17


" ezenkívül csak az egészséges étrendet iktattam be az életembe " - ugye tudod, hogy " csak " az egészséges étrendnek köszönheted 70%-át a fogyásodnak ?

2013. febr. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:

#18

Igen tisztában vagyok vele :) a csak inkább azért kellett oda, mert mindenki írta, hogy aerob edzés kell a fogyáshoz.

2013. febr. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Ami éppenséggel a jóga.

De egen, különböző meridiánok stimulálásával valóban segíti az emésztést, és ennek a fogyásban is több jelentősége lehet mint egy kocogásnak, sétának..


De ezt a legtöbb ember nem fogja megérteni, már ahhoz is képzettség kell hogy ezt valójában megértsük, mit jelent.

2013. febr. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!