Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most mindent elrontottam?...

Most mindent elrontottam? Péntekre lemegy?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy nemrég felszedtem jópár kilót(még így sem vagyok duci sem,sőt..)de szeretném leadni.Egy hónapja csinálom,szépen látszik is az eredménye:) heti 5-6x vagy ellipszisen,vagy futópadon edzem egy órát.Ma azonban(szombat)egy csomót ettem..semmi szemét kaját.de sorolom: csomó natúr joghurt édesítővel,4 alma,200g pulykasonka,125g áfonya,2 tányér zöldségleves...tudom hogy nem hangzik soknak,de nagyon tele ettem magam vele,és úgy érzem szétrepedek..ma meg nemis edzettem.csak azért van bűntudatom,mert szombaton lesz a nővérem esküvője és szuperul kellene kinéznem:( addig szerintetek lemegy ez? Tudom hogy hülyevagyok de kicsit izgulok emiatt..tiszta hülye vagyok.

2013. febr. 16. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Lemegy? Mégis mi? Úgy gondolod hogy ez a mai kaja ami gyakorlatilag lófasz, attól híztál annyit ami meglátszódna?

Amúgy meg nem te leszel a középpontban az esküvőn.

Amúgy hány kiló vagy? Kicsit anorexiagyanús a kérdésed.

2013. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mirk ***** válasza:

"Tudom hogy hülyevagyok de kicsit izgulok emiatt..tiszta hülye vagyok."

Akkor miért írtad ki ezt a kérdést? A nagy "zabálásod" egy 10 éves gyerek kalóriaszükségletét sem fedezné. Az, hogy tele etted magad nem jelent semmit. Ha megiszok 5 liter vizet úgy érzem kipukkanok, mégsem vittem be egy szem kalóriát sem.

Eddz tovább és a további butaságok elkerülése érdekében tájékozódj, hogy miben mennyi kalória van.

2013. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De ha tudod, hogy hülye vagy, akkor minek írsz ide ilyeneket? Ha tudod, hogy alig volt valami tápanyag abban amit megettél és egész biztos, hogy hízni nem fogsz csak max kicsit felpörgeti az anyagcseréd ami még jót is tesz a fogyásnak, akkor mit vársz? Ez már beteges, ne haragudj.
2013. febr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jaj köszi akkor jó:DDDDDD
2013. febr. 16. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan ostoba vagy hogy ez már aranyos :D
2013. febr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Évek óta írogatod ugyanazokat a baromságaidat, hogy ennyit ettél, ennyi kalória, ennyi perc elliptikus tréner-t csináltál, és jaj, most mi lesz, /hétvégére, jövőhétre, esküvőre, a hörcsögöm temetésére, nagyanyám ballagására, stb. stb, mindig valami más baromságra/ le fog e menni, tudom hülye voltam, bűntudatom van, stb, stb, már k...rva unalmas, és én meg lusta vagyok idelinkelni az eddigi kérdéseidet ami kb ugyanarról szól és akörül forog. Zabálj annyit amennyi jólesik, ki nem szarja le hogy mennyire vagy dagadt, fogadjunk ha lenne valami pasi az életedbe aki rendesen helyrerakna rendszeresen/elfogadna ducin, mindjárt nem lenne olyan baromi fontos ez az egész kérdéskör. Bocs, ez kikívánkozott belőlem
2013. febr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!