Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a mai túlevés miatt holnap...

Ha a mai túlevés miatt holnap nem eszek csak például egy almát vagy csak gyümölcsöt akkor nem fog rajtam meglátszódni hogy sok édességet ettem?

Figyelt kérdés
Ma nagyon sok édességet ettem :( Tényleg nagyon nagyon sok kekszet ettem de viszont kaját nem nagyon csak egy őszibarackot meg egy Activia 0 százalékos 77 kalória van benne. De amúgy nem fogyózok meg semmi csak azért odafigyellek hogy tartsam a mostani súlyom(168 cm és 45 kg vagyok és 14 éves lány. )
2013. febr. 17. 19:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Hát szerintem holnapra felszedsz vagy 20 kilót, de lehet még többet is, bár nem fog rajtad meglátszódni ha a kekszmorzsákat kalóriacsökkentő porszívóval leporszívózod, de arra figyelj hogy szénhidrátsemlegesítő és zsírégető üzemmódba kapcsold, mert anélkül nem lesz hatékony.
2013. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
ha holnap csak gyümölcsöt eszel, akkor már két kiegyensúlyozatlan napod lesz zsinórban (bár rövid ideig akár bele is férne, ha tudnád, mit csinálsz). Én nem számolgatom, miből mennyit eszem és mennyit kellene, úgyhogy nem tudom felsorolni, miből milyen deficited lehet, amennyiben az megmondható valakinél fixen, de pl. fehérje minimális lenne a két napodban.
2013. febr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ja és csak mert van egy szerinted túlevett napod, de még csak nem is akarsz fogyni, akkor ne pörögj és éhezz egy napig. Határozd el, hogy holnap rendesen táplálkozol s tedd azt. Akár kevesebbet is ehetsz, mint normálisan, de az ne egy alma legyen és semmi más, mert akkor miből merítesz energiát, építesz sejteket, ilyesmi?
2013. febr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) De viszont összeszámoltam és ma 2200 kalóriát ettem meg és nekem egy nap ilyen 1200 kellene asszem és azért mondtam azt hogy akkor holnap nem eszek semmi mert akkor így ugye két napra 2400 kellene de akkor így holnap nem eszek és így meglesz.. :)
2013. febr. 17. 19:21
 5/22 anonim ***** válasza:
A legrosszabb megoldás, amit tehetsz.
2013. febr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
45 kg-val még egy 158 cm-s lány is túlontúl vékony, nemhogy egy 168 cm-s... Hízzál inkább, rád férne!
2013. febr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én inkább megpróbálnék kicsit művelődni, nem fog ártani (agyra hízás)
2013. febr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nekem meg az a véleményem hogy inkább legyek túl-túl vékony mint hogy legyen rajtam felesleg akár egy gramm is..Rosszul vagyok attól ha az utcán meglátok egy csajt akin van jó pár felesleg és fölveszi a szűkös latszeszt undorító...

De azért köszönöm az értelmes válaszokat :)

2013. febr. 19. 11:40
 9/22 anonim ***** válasza:
78%
Én meg tőled leszek rosszul. Király hogy evészavarod van, de ne itt reklámozd ha lehet.
2013. febr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Hehe, ez vicces :)

Kis fölösleggel lehet élni, viszont ha már 14 évesen evészavarod van, édességezel aztán koplalsz akkor néhány év alatt kialakíthatsz egy testet, amin alig van izom, de a szerveid lehetnek zsírosak, ez a löttyedt-vézna alak.


Lehet hogy nem bírod azokat akiken látványosan fölösleg van, de ők még mindig jobb egészségi állapotban lehetnek mint amire te számíthatsz.

Ha ilyen activiákat eszel.. sok jó nem vár rád.

2013. febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!