Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a mai túlevés miatt holnap...

Ha a mai túlevés miatt holnap nem eszek csak például egy almát vagy csak gyümölcsöt akkor nem fog rajtam meglátszódni hogy sok édességet ettem?

Figyelt kérdés
Ma nagyon sok édességet ettem :( Tényleg nagyon nagyon sok kekszet ettem de viszont kaját nem nagyon csak egy őszibarackot meg egy Activia 0 százalékos 77 kalória van benne. De amúgy nem fogyózok meg semmi csak azért odafigyellek hogy tartsam a mostani súlyom(168 cm és 45 kg vagyok és 14 éves lány. )
2013. febr. 17. 19:01
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó-előtti!

Nincs evészavarom és nem is lesz sohasem(remélhetőleg)

És ezzel az evészavarral álljatok le lécíves mert okés hogy az idióta vén trotty orvos azt mondja hogy anorexiás vagyok meg testképzavarom meg evészavarom van de lécíves ne kezdjétek ti is!!

Utolsóó!! Neked meg köszönöm!! De én nem tudnák magamon tudni akár egy gramm felesleget sem inkább esküszöm megölném magam ha dagadt húsgombóc túlsúlyos lennék nem tudom hogy nem utálják magukat az olyan emberek akik látszólag elhízottak !! :)

2013. febr. 19. 22:16
 12/22 anonim ***** válasza:
Jó.. igazából mindegy.. Egyél jól. :)))
2013. febr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ezt bővebben kifejtve. Mindegy, hogy mit gondolsz az elhízásról, hogyan értékeled magadat, HA jóllakásig eszel zöldségekből, húsokból, gyümölcsökből (nem kenyérből meg joghurtból meg istennyilából ki tudja mi mindenféle szutykokat árulnak már ételként) akkor ugyan úgy nem lesz rajtad fölösleg, mint ahogyan attól sem kell tartanod hogy esetleg túl keveset eszel.
2013. febr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

TaplalkozasHarcmuves!!

Köszönöm szépen a válaszaid !! :)

2013. febr. 20. 22:10
 15/22 anonim ***** válasza:
168 cm és 45 kg?! én ugyanúgy 14 éves vagyok, 168 cm csak mondjuk 62 kg...és elvileg ez egészséges, szóval nem tudom, hogy mi a problémád...oké, én is 58 kg szeretnék lenni, de végső esetben sem akarnék 55 alá menni...mondjuk ahogy látom, te inkább vagy vézna, én meg inkább nőies :D de ez mindenkinél más, szóval ezt ne sértésnek vedd :)) és semmi bajod sem lesz, ha egyszer sokat ettél...:)
2013. febr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszi utolsóó:))!!
2013. febr. 26. 22:53
 17/22 anonim válasza:
59%
Hisztis pics@ -.-"
2013. ápr. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Rohadj el kedves utolsó:))!! Puszi :*
2013. máj. 1. 18:30
 19/22 anonim ***** válasza:
Imádom amikor nem nekem szólnak be :D
2013. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Mi a büdös francnak jön ide nekem pofázni ha nincs egy normális megnyilvánulása???!!:o Komolyan az ilyen ember inkább ássa el magát jó mélyre...;)
2013. máj. 2. 09:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!