Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon gyors fogyás tippek?

Nagyon gyors fogyás tippek?

Figyelt kérdés
Leszeretnék adni nagyon gyorsan hét kilót és nem tudom, hogy hogy kezdjek bele...Köszönöm a válaszokat! :)
2013. febr. 18. 18:45
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Igen Zsírból szeretnék fogyni! :)
2013. febr. 18. 20:21
 12/22 Mirk ***** válasza:
100%

Akkor marad a diéta és a sport.

2 hónap alatt sikerülhet 7 kiló.

2013. febr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
30%

én "nagy fogyókúrázó" vagyok, 20-30 kilókat is le szoktam fogyni és elég rövid idő alatt. az én módszerem hogy reggelire és ebédre azt eszek amit akarok, de déli 12 óra után már semmit, max ha nagyon éhes vagyok akkor egy almát vagy natúr zöldségeket, ja és az ebédet kistányérban eszem.

így havonta 5 kilót is le lehet fogyni, és csak az első hét nehéz, utána rendesen jól fogod magad érezni mert tisztul a szervezeted és érzed hogy megy le a sok felesleg. az a hét kiló lazán 1,5-2 hónap alatt lemenne.

2013. febr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Sokat segítettetek, de ha diétázom akkor csak izom és folyadékot veszítek vagy a zsírból is megy le egy két kiló? A diétázás mellett még spiningelek( biciklizés gyors tempóban)
2013. febr. 20. 16:07
 15/22 Awful11 ***** válasza:
100%

Hát ha normális diétát csinálsz akkor szinte csak zsírból fogsz fogyni. Amit a 13-as válaszoló csinál az hülyeség. Nehogy te is elkezd ezt a koplalást. Szépen leadja az izmait és még vissza is hízik. Ő nem zsírból fogy.

Ha zsírból akarsz fogyni akkor én a szálkásító étrendet javaslom és végezz mellé aerob edzést is.

Heti 0,5-1 kg fogyás a normális, ha annál több akkor nem zsírból hanem izomból fogsz fogyni.


Szálkásító étrend: Testtömegkilogrammonként 2-3 gramm fehérje és 2-1 gramm ch. Fehérje: sovány húsok(csirke, pulyka, hal) túró, tojás. Szénhidrát: zöldség, rizs, zab teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta. 3 óránként kajáljál, napi 6-7 étkezésnek kéne lenni. Igyál min. 2 liter vizet. Ne egyél sok szénhidrátot, hanyagold a cukros kajákat, gyorskajákat, péksütiket és a tejet. Kell még aerob edzés is, tehát végezz heti 3-4 min. 1 órás testmozgást, ami lehetőleg futás,lépcsőzés, biciklizés vagy ugrálókötelezés legyen.

Itt találsz minta étrendeket is: [link]

2013. febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
64%

lehet hülyeség koplalásokat csinálni, de nekem csak ez használt, máshogy nem ment a fogyás, és így gyors is volt.

gyorsan vissza lehet hízni a leadott kilókat, a fogyókúra végén oda kell figyelni mit eszik az ember.

2013. febr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Hú jó sok tévhit van forgalomban :) Na én sem vagyok szakértő, rengeteg tévhitet bevettem én is életem során. De nemrég úgy döntöttem, hogy egy dietetikus segítségét kérem a fogyáshoz. A válasz a kérdésedre (orvosilag megalapozottan): Fehérjedúsan kell táplálkozni! Azért, mert az izom fehérjéből van. Ha koplalásba kezdesz, akkor a szervezet előbb a fehérjeraktárakhoz nyúl, tehát izmot épít le. De ha sok fehérjét viszel a szervezetedbe, akkor nincs szüksége az izmok leépítésére, ezért inkább a zsírraktárakhoz nyúl! És hogy vízből se fogyj, ezért 2-2,5 kg vizet is igyál meg.

Kövess egy 1200-1500 kalóriás étrendet, amiben főleg fehérje van.

2013. szept. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
jajj bocs, nem 2-2,5 kg víz, hanem 2-2,5 liter víz :) Bár a kettő ugyanaz, mert 1l víz=1kg :)
2013. szept. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
2013. okt. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
2016. júl. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!