Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Biztos, hogy nem lesz bajom a...

Biztos, hogy nem lesz bajom a sok hústól és zöldségtől?

Figyelt kérdés
Úgy értem, én egyáltalán nem kívánom a húst és a zöldséget, szinte undorral eszem, akármennyire éhes vagyok és utána nem is érzem magam tőle jól lakottnak, sem boldognak. Ha választani kell, hogy egyek húst vagy ne egyek semmit, inkább a semmit választom. De mivel tudom, hogy egészséges, azért magamba erőltetem, de nem tudom elképzelni hosszútávon így az életemet és félek is, hogy ha valahogy rákényszeríteném magam, azzal nem tennék jót a szervezetemnek.
2013. febr. 20. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

1. várd meg hogy éhes legyél, akkor majd kívánni fogod az ételt.


2. képzelj el egy olyan világot, ahol nincs más. nincs kenyér, édesség, rizs, csak az van amit megtalálsz: ez pedig állat illetve leveles zöldségek, gyökerek, gyümölcsök.


3. lehet bajod. ha mérgezett, romlott.. sajnos ezt nem könnyű kivédeni, a legjobb étellel is előfordulhat, de általánosságban nem kell tartanod tőlük.

2013. febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A világon ezer, meg egy féle más étel is létezik, amit merni kellene kipróbálni. Az a legkevesebb, hogy más hússal, más zöldséggel is próbálkozhatsz, és másféle elkészítési technikával. De a vitaminokat, rostokat, fehérjét, zsírokat más módon is be tudod vinni a szervezetedbe, csak ezek több utánajárást követelnek meg tőled
2013. febr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
Mivel vihet be az ember vitaminokat, tápanyagokat mint étkezéssel?
2013. febr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Esetleg gyümölccsel??? Pont te kérdezel ilyet!
2013. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

TaplalkozasHarcmuves, én diót is szoktam találni, kilószámra :D Meg is lennék lőve magok nélkül, a szinte ovo-vegetáriánus táplálkozásommal. Főleg, hogy hősiesen megpróbálom levinni a gabonabevitelemet.


Kérdező, ha valami undorral tölt el, az nem jó, nyilván az emésztésednek és lelkileg sem tesz jót, valahogy találnod kéne megfelelő, élvezetes táplálkozást... A húshoz nem nagyon szólok hozzá, én mindig keveset ettem, s egyszer szinte teljesen abbahagytam, főleg az iparit.

De a zöldség... Rengeteg zöldségfaj van, sokféle elkészítési móddal (jó, ezek egy része nem ajánlatos), nem szimpatizálsz egyikkel sem?

Ha a fehérje hiányzik, ehetsz tojást, akkor már elég sok mindent megadtál a szervezetednek, plusz olvass utána, hogy milyen zöldségeket hogyan célszerű fogyasztanod, ha nem eszel sok húst...? Az állandó undornál szerintem jobb, de húsból is sokféle van.

2013. febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!