Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lesz bajom a hústól? (lent)

Lesz bajom a hústól? (lent)

Figyelt kérdés
12 éves korom óta, nem ettem húst, szeretnék most végigcsinálni egy diétát, amit sokan dícsértek és eredményesnek tűnik. Viszont ott előírják, hogy mikor mit egyek és nem szabad felcserélni semmivel, hogy a szervezetben anyagcsere változás menjen végbe. Szerepel benne, hús... stake, főtt sonka grill csikre. amit eddig soha nem ettem. Ha végigcsinálom a diétát és megeszem a húst ugyanúgy hatásos lesz, vagy inkbb elhízok tőle, mivel nicns hozászokva a szervezetem a húshoz?! Segítsetek fontos, 1 óra mulva utazom el, és utána nem tudom megnézni a válaszokat :s
2010. jún. 21. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:
hát ha sovány a hús attól pont hogy nem hízol. :) a húst tudja a szervezet a legnagyobb hatákonysággal lebontani amúgy meg. szóval nem fog megterhelni sem
2010. jún. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!