Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a fogyás titka valójában?...

Mi a fogyás titka valójában? Futással lehet fogyni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Titka a diéta, a megfelelő táplálkozás, mozgásank aerob (ami edzettlennél nem a futás lesz, inkább a kocogás), de igazából valahogy ilyen a fogyás kinézete:

Fogyás=20% mozgás+80% étrend.

2013. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A fogyás titka az egészséges táplálkozás.
2013. febr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A fogyás titka valóban az egészséges táplálkozás és a mozgás , viszont főképp a táplálkozás. Futhatsz te 2 órát is, ha mellé nem eszel helyesen, mert egy deka zsír nem fog lemenni rólad.
2013. febr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bárki bármit mondd a fogyás titka,hogy több kalóriát égess el,mint ami szükséges. Láttam én már egészségtelen kajával lefogyott embert is. Olyat is aki cukrozott lónyálakat iszik néha nyammog pár falatot fut és így fogyott. Viszont te tudod mi a célod? Valóban lehetséges,hogy hamburgerrel fogyj vagy csokikával csak ezeknek elég magas a kalóriatartalmúk. Eszegetsz belőle pár falatot és ennyit is ehettél mára viszont farkas éhes maradtál. Tehát bármit is csinálsz rákényszerülsz arra,hogy egészségesen étkezz. Sok zöldség,gyümölcs,hús minél kevesebb édesség tészta kenyér stb. VAgy pl. ha vizet iszol lónyál helyett megintcsak jól jársz. Vagy ott a sportolás láttam olyat,aki nélküle lefogyott és tartja a súlyát itt is a döntés a kezedben sportolás mellett 100x jobb feszesebb alakod lehet. Minden működik ideig-óráig de igazán hatásos hasznos tartós eredményt csak akkor érhetsz el,ha nomrálisan táplálkozol és sportolsz. Minél jobb alakot akarsz annál keményebben kell venni az étkezést/ sportot. Ha megelégesz egy átlag vékonyabb testalkattal akkor lehetséges,hogy elég lesz ha elhagyod az édességeket és heti 2x sportolsz...
2013. febr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
# 4- Akik egészségtelen kajával fogynak, azok izomból veszítenek.
2013. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írtam,hogy el kell dönteni ki mit hogyan csinál :D
2013. febr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#4: A csokival vagy hamburgerrel fogyásnál nem is az a gond, hogy pici mennyiségben megvan a kalória és éhes marad az ember. Hanem hogy így erősen deficites lesz az ember nélkülözhetetlen anyagokból. Simán tönkrevághatja a szervezetét.

Itt a GYK-n egyesek bele vannak szerelmesedve a kalóriák és CSAK a kalóriák számolásába, pedig rohadtul nem mindegy, hogy ha beviszünk X kalóriát, azt miből tesszük. Az egészségünk múlik rajta.

2013. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hat nem tudom en beviszek napii 3ezer kcalt ugy h szart se mozgok de csak es kizarolag zoldsegeket natur feher hust halat meg neha magvakat eszem es hiaba eszem joval a kaloriadeficit folott nem hizok...
2013. febr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor te egy biológiai csoda vagy biztosan...


A fogyáshoz legfontosabb, hogy önfegyelem legyen. Ami aztán lehetővé teszi, hogy normális étrendet tudj tartani, és rendszeresen mozogj. Az után is, hogy elérted a kívánt súlyt.

2013. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!