Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kg-t lehet fogyni egy...

Hány kg-t lehet fogyni egy nyár alatt?

Figyelt kérdés
Ha napi kb. 10-12 km-t futok,gimnasztikázok,fekvőtámasz,felülés,homorítás stb.. és emellett 8 órát biciklizek aktívan egy fagyis biciklin.

2013. febr. 20. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Fuh...kicsit sok lesz ez egyszerre.

Tudni kellene az edzettségi szintedet, alkatod, korod, nemed stb. A futás nagyon jó, de alacsony edzettségi szint mellett kardio lesz, amivel nemigazán lehet zsírból fogyni. A 8 óra biciklizés is nagyon jó mint testmozgás, tökéletesen égeti a kalóriát, de nem minősül aerob edzésnek, (amit személy szerint a legjobbnak tartok) mivel gondolom a munkád része, ezért nem tudod tekerni a fagyis biciklit megállás nélkül egy órán keresztül. Gimnasztika/fekvőtámasz/felülés/momorítás stb megint csak jó kalóriaégetés szempontjából. Fogyni lehet így szerintem, de nem a leghatásosabb módja. Mindemellett fontos a helyes táplálkozás, min. 3 óránként, és érdemesnek tartok tartani egy kalória deficitet.

2013. febr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ez valóban sok.

Ket naponta eddz, de akkor keményen ! :) En 12kg-t fogytam es közben futottam es aerobicoztam semmi egyebet nem csinaltam

ja, es persze dietaztam anelkul nem fogysz

2013. febr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez meglehetősen sok mozgás, fölösleges ennyit edzeni és kimeríteni a tartalékokat, nem fogsz vele gyorsabban fogyni.

Egy nyár az 3 hónap, normál esetben 12 hét és a hivatalosan, heti 0,5 - 1kg az elfogadott... ettől persze többet is le lehet adni egy hét alatt, de az nem csak zsír lesz, hanem izom, víz és egyéb anyagok...

1g zsír ugyanis 9kcal, ha 1 kg zsírtól meg akarsz szabadulni ahhoz 9000 kcal mínuszba kell kerülni egy héten... és nincs olyan és annyi edzés amivel ezt meg tudod oldani anélkül, hogy figyelnél a kajára...

2013. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!