Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alhasról hogyan lehet a...

Alhasról hogyan lehet a legkönyebben megszabadulni a felesleges kilóktól?

Figyelt kérdés
Csak onnan szeretnék fogyni! 2 szülésen vagyok túl! Megereszkedett a bőröm. Laposabb alhasat szeretnék! Torna vagy valami jól bevált módszerek érdekelnének!
2013. febr. 22. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:

A diéta 70-80%át teszi ki a fogyásnak, tehát elsősorban arra kell odafigyelni. Szénhidrátszegény diéta a legajánlatosabb, ennek utána lehet olvasni az interneten.

A rendszeres mozgás nyilván alap, én mindenképpen olyat javasolnék, ami az egész testet megmozgatja, mint pl. az úszás, viszont számos egyéb mozgás is van még.

Kerülendőek a Leg Magic szerű nyavalyák.

2013. febr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Zsírleszívás.

Mivel helyi fogyás nem létezik.

2013. febr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
# 2 - CSAK helyi fogyás nem létezik, viszont fogyás létezik, amely által az egész testből lehet fogyni.
2013. febr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Youtube-on fenn van Béres Alexandrának egy 10-12 perces extra hasizom gyakorlata. Nekem ez az egyik kedvencem mert alsó, oldalsó hasizmokat is megdolgoztatja. :)
2013. febr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Helyi fogyás nincs... és nem árt tisztázni, hogy a hasadon zsír fölösleg van, vagy a szülés miatt megnyúlott a bőr, mert ha ez utóbbi akkor sajnos ezt nem lehet már eltüntetni.

Könnyen pedig a hasi zsírpárnától nem lehet megszabadulni, cardio és aerob edzések alapok ilyenkor a tonizálás miatt...

2013. febr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Helyileg csak alhasról szeretnék csak fogyni! :-( Tavaly 22kg. ment le 1 év alatt. Akkor a hasam jó lapos volt,de viszont a lábaim,meg a karjaim elég vékonyak voltak,ami mások szerint sem állt túl jól...! Most vissza híztam kb.8kg.ot(direkt).A karjaim,lábaim jók,de a hasam...! Na ezzel mit tudok kezdeni????
2013. febr. 23. 06:33
 7/7 anonim ***** válasza:
3-as: mivel írta, hogy csak alhasról szeretne fogyni, innentől...
2013. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!