Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ötleteket Várok! Január 21-én...

HLA kérdése:

Ötleteket Várok! Január 21-én neki állok diétázni és Kb 3 hónap alatt szeretnék megszabadulni 10 kg de ha több az se baj. Hogyan álljak neki?

Figyelt kérdés
Az ötleteitekre vagyok kíváncsi ki mit ajánl hogyan álljak neki stb stb. 163cm vagy és 67kg 21 éves lány a válaszokat előre is köszönöm :)
2013. jan. 17. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. jan. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia! én 20 vagyok, szintén 163 cm és 62 kg, csináljuk együtt? :) és is kb 10-12 kg-ot szeretnék leadni!
2013. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én iis most kezdtem el vagy 3 napja :) 18 éves lány vagyok és szintén legalább 10kg-ot akarok és fogok leadni!Lisztet ahogy csak tudom kerülöm.Kenyeret,tésztát,péksütit stb. nem eszek,vagy csak reggel.Reggelire szoktam: 1db korpás kifli,csirkemell sonka, 3ek.zabpehely joghurttal vagy teljes kiörlésű,magvas kiflik.Tízórai és uzsonna mindig gyülölcs.Ebédre csirkemell zöldséggel vagy hal,tojás.Vacsi általában szintén zabpehely.Este 6 után nem eszek semmit,már most egyre jobban bírom bár most is éhes vagyok.Ilyenkor megiszom 1-2 pohár vizet egésznap pedig min. 2litert! Felüléseket csinálok,lábam erősítem de csak így magamtól.Sokkal könnyebb nekem mintha videóra csinálnám.Amikor meg megunom a tornát,kapcsolok be latin zenét és táncolok amíg jól esik :)
2013. jan. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha vannak a kaja szinten tippjeid és lesz kedved majd írd le hogy mit ettél az adott nap,mert nagyon sokat agyalok hogy na mégis mit egyek,ami nem is drága és kalóriaszegény.
2013. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Reggelire pirítós sovány sajttal/zöldséggel, tojásrántotta szintén sovány sajttal, esetleg hagymával teflon edényben = nem kell hozzá olaj sem, de szerintem a zabpehely is tökéletes! Én most ebédre főztem zöldséglevest répából és karalábéból. Holnapra párolt halat tervezek, pirospaprikával és citrommal fűszerezve valamilyen főtt zöldséggel. Szerintem rengeteg olyan kaja van, ami nem csak nem kalóriadús, de egészséges is és észre se vesszük, hogy fogyunk tőle :)

Nem tudom ti hogy vagytok vele, nekem nem esik nehezemre a péksütikről/kenyérről lemondani, annál inkább a cukros üdítőkről, a hétvégi borozásokról és a krumpliról. Tésztával kapcsolatban meggyőztem magam, hogy ugyan nagyon szeretem, de hizlal és cserébe nem is laktató.

Gyümölcsteát iszom, nem cukrozom, csak citrommal ízesítem, én a tiszta vízzel küszködöm. Hajrá hajrá lányok!

2013. jan. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nos terveim szerint hétfőn állok neki a diétának tavaly már sikerült 67ről 62-63 lefogyni de nagy nehezen most ujra bele vágok! egy a baj h a vizet nem nagyon iszom arra sose vagyok szomjas de ha pl 100%os narancslevet kellene inni abból menne a napi 2-3 liter is simán :)ételekre eleinte probálok adagot csökkenteni és oda figyelni mit eszek célom h legalább április végére 10kgval kevesebb legyek :)
2013. jan. 18. 13:51
 7/7 anonim ***** válasza:
nem akarok kotorászni más pénztárcájában, de hosszútávon nagyon drága és macerás is facsargatni narancsot, a boltokban kapható 100% gyümölcstartalom feliratú levek, pedig sokszor tartalmaznak cukrot. Próbáld ki te is a gyümölcsteát vagy esetleg az ízesített vizeket :)
2013. jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!