Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 8 nap zabálás alatt mennyit...

8 nap zabálás alatt mennyit lehet hízni?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon sokat ettem, tök mindegy, miért. Láthatóan vaskosabb vagyok. Ebből mennyi lehet víz? (arányaiban) Ha visszaállok a régi diétás étkezésemre, az elraktározódott víz viszonylag gyorsan, pár nap alatt távozik, nem? A víztől is tűnhet vastagabbnak a combom, karom? Köszi!
2013. febr. 23. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez a kérdés komoly vagy csak vicc. Mindenesetre térj vissz a diétádra és megláttod mi történik. Semmiféle információt nem adtál meg magadról még a nemedet sem, nem hogy mit ettél és hogy. Hogy tudnánk válaszolni?
2013. febr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha eddig diétán voltál akkor valószínűleg kevesebb víz volt benned, mivel most ettél rendesen feltöltődtek a glikogén raktáraid, ami vizet is bevonz, de ettől nem kell félni, diéta után úgyis visszatöltődik, ez normális és szükséges is, ezek egyfajta könnyen mobilizálható cukorraktárak. (amúgy ez a májban és az izomban raktározódik, vagyis nem ez a hasi háj, sem a puha külső rész a karon, combon. De hogy ezen felül mennyi zsír rakódott fel azt szerintem senki meg nem mondja, lehet valakinek akár 2kg is valakinek meg 50 g se jön fel, ez genetika kérdése.
2013. febr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezek a bűntudat teli zabák nyilvánvalóan attól is függnek, hogy mit ettél alattuk és mennyi ideig diétáztál azelőtt.

Nem mindegy, hogy elmentél egy egzotikus kirándulásra és ott tele etted magad a helyi finomságokkal vagy egyszerűen otthon ültél és palacsintával, kólával, sütivel tömted magad.


Az sem mindegy, hogy előtte hogyan étkeztél- diétáztál már fél éve vagy csak két hete ? A diéta alatt koplalásszerűen ettél vagy kiegyensúlyozottan ?


Túl kevés adatot adtál meg ezekből.

2013. febr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ,mit zabáltál. Akár 2 kilót is.
2013. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2 hónapja fogyókúráztam. Lány vagyok, 170 centi, a kilóimról fogalmam sincs, vagy 2 éve nem mértem magam, engem csak a látvány érdekel. Nem nyaraláson voltam, itthon ettem sütit,kólát,fehér kenyeret, zsíros kaját. Kórházban voltam előtte 5 napig, ahol nem kaptam enni, csak szénsavmentes ásványvizet ihattam, infúziót kaptam, aztán ahogy kiengedtek, ez volt a nemevés következménye.
2013. febr. 23. 18:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Van egy olyan gondolatom hogy kórházban az evés, vagy inkább a nem evés miatt lehettél.
2013. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, mandulaműtétem volt :) Ha nemevés miatt lettem volna, nyilván ott kaptam volna enni, nem? :D Bár nem értek az ilyenhez.
2013. febr. 23. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!